10 lat Tristan Hotel & SPA!

Jesteśmy dla was już 10 lat!

 

Niesamowite, jak ten czas szybko mija. To już 10 lat Tristan Hotel & SPA. 

Dokładnie 22 maja 2014 roku nasz hotel powitał pierwszych Gości. od tamtej pory tworzymy morze waszych urlopowych wspomnień.

Dziękujemy z całą załogą, za wszystkie wspólnie spędzone lata, wiele ważnych dla Was chwil, na które wybraliście właśnie nasz hotel, za to że wracacie i ponownie wybieracie Tristan Hotel & SPA.

I oczywiście do zobaczenia wkrótce!

 
 

10 lat Tristan Hotel & SPA

Śmiech dziecka to dla nas największa nagroda i zarazem informacja, że czują się w naszych progach dobrze. Dlatego stworzyliśmy szereg udogodnień dla najmłodszych Gości naszego hotelu a wiele pakietów wypoczynkowych dostosowujemy tak, aby dzieci zawsze mogły znaleźć coś dla siebie.

Aby poznać wszystkie udogodnienia jakie przygotowaliśmy dla dzieci, koniecznie zajrzyj na podstronę hotel nad morzem dla dzieci, gdzie znajdziesz w kilku prostych krokach informacje, które nie pozostawią wątpliwości, że Tristan Hotel & SPA to miejsce dla Ciebie i twoich pociech

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
wakacje nad morzem

od 999zł/noc /para