Twoje miejsce nad Bałtykiem

przytulny hotel SPA
nad morzem

Polecane pakiety dla Ciebie

Rozrywkowo-relaksujący Dzień Kobiet

Niezapomniany weekend z okazji Dnia Kobiet. W cenie zabiegi SPA, impreza z DJ, open-bar, pyszna kuchnia Już od 312zł/os./noc
Świętujemy Dzień Kobiet w nietypowy sposób. Skorzystaj z bonu o wartości 200zł na zabiegi w Isolda SPA, weź udział w imprezie z DJ w trakcie której będzie serwowane prosecco no-limit.

Rezerwuj już teraz od Już od 312zł/os./noc
WIĘCEJ

Marcowe Weekendy z pełnym wyżywieniem

Pełen relaks już od 298zł /os /noc
Marzec jest miesiącem, w którym żegnamy zimę i witamy wiosnę. Choć pogoda w tym miesiącu może być nieprzewidywalna, w naszym hotelu zawsze świeci słońce

Oferta ze śniadaniem, lunchem, obiadokolacją i atrakcjami dla dzieci już od 298zł /os /noc
WIĘCEJ

Wielkanoc nad morzem

Królik Wielkanocny przygotował coś specjalnego dla naszych Gości
W porozumieniu z Królikiem Wielkanocnym, stworzyliśmy pakiet który, sprawi, że świąteczny relaks w naszym hotelu będzie beztroski i radosny.

rezerwuj pobyt od 355zł /os /noc
WIĘCEJ

UCZTA DLA PODNIEBIENIA

poznaj naszą kuchnię

Uczta dla podniebienia

poznaj autorskie menu Szefa Wojciecha Rabiegi oparte na sezonowych składnikach
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

RODZINNY HOTEL

mnóstwo udogodnień dla rodzin
Tristan Hotel & SPA to obiekt przyjazny Rodzinom z dziećmi. Dokładamy wszelkich starań, aby umilić i uatrakcyjnić czas pobytu naszym najmłodszym Gościom. Dla rodziców przygotowaliśmy wiele udogodnień, dzięki którym pobyt będzie jeszcze bardziej komfortowy.
WIĘCEJ INFORMACJI

ŁĄCZ BIZNES Z RELAKSEM

Kameralny hotel blisko natury - dwie idealne cechy miejsca na zorganizowanie integracji

Zorganizuj idealny event

3 klimatyzowane sale konferencyjne z dostępem do światła dziennego, wielofunkcyjna kawiarnia doskonała na małe spotkania lub uroczystości, komfortowe pokoje, pyszna kuchnia...A to dopiero początek!
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
Zabierz czworonoga ze sobą
niech wypoczywa razem z Tobą!

Nie ważne, czy mały, czy duży, czy pies czy kot, długa czy krótka sierść – każdy czworonóg to przyjaciel i z przyjemnością go ugościmy w naszych progach. 

RELAKS I WYCISZENIE

z dala od smogu, z dala od hałasu, tutaj czas biegnie wolniej

Dogodna lokalizacja

Kąty Rybackie to mała miejscowość na Mierzei Wiślanej, która znajduje się między Stegną a Krynicą Morską.

Tristan Hotel & SPA jest jedynym hotelem SPA w standardzie 4* w regionie a bliskość głównej drogi pozwala na łatwy dojazd do pobliskich miejscowości, takich jak Sztutowo, Jantar, Stegna czy Krynica Morska. Jesteśmy też najbliższym hotelem 4* nad morzem od Warszawy

Dogodne warunki drogowe (odremontowana trasa S7) pozwalają na szybki dojazd do dużych miast, takich jak Gdańsk czy Elbląg a czas dojazdu nie powinien zająć dłużej niż 50 minut. Samej podróży towarzyszą przepiękne leśne i wiejskie krajobrazy. Szybki wypad na zwiedzanie Malborka też nie stanowi problemu, gdyż zajmuje około 45 minut.