Basen wewnętrzny

Nasz kameralny kompleks rekreacyjny Isolda SPA łączy  w sobie mnóstwo atrakcji, zarówno dla dzieci jak dorosłych. 

Poszukując odskoczni od codziennej gonitwy, z pewnością znajdziesz ją właśnie tutaj. Odłóż na kilka chwil telefon, zrelaksuj się na wygodnym łóżku i pozwól by czas płynął wolniej. 

Wewnętrzny basen jest centralnym punktem całego kompleksu rekreacyjnego Isolda SPA – przejdziesz stąd z łatwością na zewnętrzny basen (otwarty w sezonie letnim), oddasz się zdrowotnym seansom w saunie suchej lub łaźni parowej lub zdecydujesz się na solidne jodowanie w grocie solnej. 

Tuż za drzwiami kompleksu znajdują się gabinety zabiegowe, gdzie wykwalifikowana załoga przygotowała specjalne oferty zabiegów i rytuałów. 

Isolda SPA to wyjątkowe miejsce w naszym hotelu, które łączy relaks z dobrą zabawą. Spragnieni odprężenia z pewnością je znajdą w jednym z naszych gabinetów, korzystając z naszych zabiegów i rytuałów wykonywanych przez wykwalifikowany personel. 

Isolda SPA to również kompleks rekreacyjny, który składa się z dwóch saun (suchej i parowej), groty solnej, basenu wewnętrznego z atrakcjami wodnymi, jacuzzi oraz, otwieranego sezonowo, basenu zewnętrznego. Poznaj lepiej nasze SPA nad morzem

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 999zł/noc /para