Centrum Fitness

Przestronna sala o powierzchni 100m² pozwoli na aktywny trening, bez konieczności opuszczania budynku.

W ćwiczeniach cardio pomoże sprzęt firmy Matrix Fitness, najszybciej rozwijającego się producenta w branży, a w siłowych urządzenia firmy Olymp. Strefa Fitness posiada własne szatnie i węzeł sanitarny.

Wyposażenie: bieżnie, rowery stacjonarne, brama treningowa, atlas, suwnica smitha, maszyna na mięsień czterogłosowe uda, maszyna na mięśnie brzucha, maszyna do wyciskania, ławka do brzuszków, ławka na mięśnie grzbietu.

 

Sala fitness stanowi idealne uzupełnienie naszej kompleksowej ideologii łączenia wypoczynku ze zdrowiem. Niezależnie bowiem od pogody, Tristan Hotel & SPA zawsze oferuje udogodnienia dla aktywnych. Poznaj lepiej nasz hotel odwiedzając stronę Tristan – hotel SPA nad morzem i udaj się w podróż po wyjątkowej ofercie kameralnego miejsca na Mierzei Wiślanej.

SPRAWDŹ NASZE PAKIETY

najkorzystniejsze ceny zyskasz zawsze rezerwując przez stronę
zapłać bezpiecznie przy pomocy karty kredytowej lub przelewu
nasza załoga jest gotowa by pomóc w razie problemów

Chcesz sprawić bliskiej osobie nieszablonowy prezent? My w tym pomożemy!

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl

JESTEŚMY OTWARCI!

Szanowni Goście, z ogromną przyjemnością informujemy, że nasz hotel jest czynny od 23.04.
Realizujemy pobyty zgodnie z obowiązującymi zaleceniami – w ramach pobytów leczniczych, służbowych oraz innych dla innych grup wskazanych w rozporządzeniu (więcej informacji na stronie w zakładce “kto może przebywać w naszym hotelu?”

 

Do zobaczenia w Tristanie!

Ta strona używa COOKIES.Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.