Centrum Fitness

Przestronna sala o powierzchni 100m² pozwoli na aktywny trening, bez konieczności opuszczania budynku.

W ćwiczeniach cardio pomoże sprzęt firmy Matrix Fitness, najszybciej rozwijającego się producenta w branży, a w siłowych urządzenia firmy Olymp. Strefa Fitness posiada własne szatnie i węzeł sanitarny.

Wyposażenie: bieżnie, rowery stacjonarne, brama treningowa, atlas, suwnica smitha, maszyna na mięsień czterogłosowe uda, maszyna na mięśnie brzucha, maszyna do wyciskania, ławka do brzuszków, ławka na mięśnie grzbietu.

 

Sala fitness stanowi idealne uzupełnienie naszej kompleksowej ideologii łączenia wypoczynku ze zdrowiem. Niezależnie bowiem od pogody, Tristan Hotel & SPA zawsze oferuje udogodnienia dla aktywnych. Poznaj lepiej nasz hotel odwiedzając stronę Tristan – hotel SPA nad morzem i udaj się w podróż po wyjątkowej ofercie kameralnego miejsca na Mierzei Wiślanej.

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl

WYMARZONE WAKACJE NAD MORZEM

Woda w basenie gorąca, pyszne jedzenie, animatorzy pełni pomysłów, a SPA gotowe by rozpieszczać. Podgrzaliśmy też piasek na plaży!

Zapraszamy do rezerwowania ostatnich wolnych pokoi na wakacje.

Uprzejmie informujemy, że oprócz pokoi w hotelu, posiadamy również możliwość rezerwacji pokoi w pensjonacie Tristan. Po szczegóły prosimy pytać recepcję hotelu. 

Ta strona używa COOKIES.Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.