Tristan Hotel & SPA z certyfikatem BEZPIECZNY HOTEL

Z dumą informujemy, że nasz hotel uzyskał certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej potwierdzający spełnienie wszystkich zaleceń sanitarnych w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID-19. 

Od kiedy ponownie otworzyliśmy swoje progi, zapewnienie bezpieczeństwa naszym Gościom było dla nas priorytetem, dlatego jesteśmy tak szczęśliwi, że nasze starania zostały docenione. 

Z nieskrywaną dumą więc pragniemy zaprosić do wypoczywania w rodzinnym i bezpiecznym Tristan Hotel & SPA. Jeśli więc szukasz odpowiedzi na pytanie “czy można jechać nad morze?” odpowiedź brzmi TAK! Należy jednak pamiętać, żeby jechać do miejsc, które poważnie traktują zdrowie swoich Gości.  

Do zobaczenia w Kątach Rybackich 😉

certyfikat bezpieczny hotel

Chcesz poznać lepiej nasz hotel? Zapraszamy na krótką podróż przez naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz wszystkie informacje na temat udogodnień  jakie oferujemy oraz atrakcji jakie można znaleźć w okolicy. Kąty Rybackie to również wspaniałe miejsce na spacery i wycieczki rowerowe z bliskimi, a cisza jaką gwarantuje nasz region sprawi, że Tristan będzie numerem jeden dla każdego, kto doceni hotel nad morzem (sprawdź prezentację) z kompleksową ofertą wypoczynkową i serdeczną obsługą Gościa. Jesteśmy kameralnym hotelem, który liczy 57 pokoi – w naszych progach panuje zawsze błoga cisza 😉

SPRAWDŹ NASZE PAKIETY

najkorzystniejsze ceny zyskasz zawsze rezerwując przez stronę
zapłać bezpiecznie przy pomocy karty kredytowej lub przelewu
nasza załoga jest gotowa by pomóc w razie problemów

Chcesz sprawić bliskiej osobie nieszablonowy prezent? My w tym pomożemy!

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl

Ta strona używa COOKIES.Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.