Dzień Kobiet już blisko, czy masz pomysł na idealny prezent?

Dzień Kobiet już blisko, czy masz pomysł na idealny prezent? 

 
Jaki jest najlepszy pomysł na prezent? Oczywiście niezapomniane chwile! Podaruj wyjątkowej Kobiecie w jej dniu – wspaniałe wspomnienia. Wręcz jej voucher pobytowy skomponowany według Twojego pomysłu: relaks w SPA, aktywny wypoczynek lub określona kwota, którą obdarowana przeznaczy tak jak chce, na swoje ulubione usługi w naszym hotelu.
 
Zamów voucher pod nr tel. +48 55 26 72 600 lub +48 690 609 290 lub mailowo: hotel@tristan.com.pl
Voucher ważny jest rok od daty zakupu.
 

Luksusowy hotel nad morzem i relaks w spa


W recepcji naszego hotelu oraz w recepcji Isolda SPA zakupisz także wyjątkowy zestaw ekskluzywnych mydeł, kształtem przypominających bursztyn. Są one wykonane ręcznie i zawierają zmikronizowany bursztyn, który jest naturalnym antyoksydantem. Bursztyn w kosmetyce poprawia kondycję skóry, odżywiając ją i nawilżając. Mydełka są pięknie zapakowane i idealne na prezent dla wyjątkowej osoby.


Jeśli nie masz jeszcze pomysłu jak chcesz świętować swój wyjątkowy dzień, przejrzyj naszą ofertę na pakiety SPA nad morzem , gdzie oprócz specjalnego pakietu z okazji Dnia Kobiet podpowiadamy również jak możesz ten czas spędzić w naszych progach (lub podpowiadamy Twojemu mężczyźnie jaki prezent powinien dla Ciebie przygotować na tę specjalną okazję!) 

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 950zł/noc /para