Tristan Hotel & SPA z certyfikatem BEZPIECZNY HOTEL

Z dumą informujemy, że nasz hotel uzyskał certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej potwierdzający spełnienie wszystkich zaleceń sanitarnych w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID-19. 

Od kiedy ponownie otworzyliśmy swoje progi, zapewnienie bezpieczeństwa naszym Gościom było dla nas priorytetem, dlatego jesteśmy tak szczęśliwi, że nasze starania zostały docenione. 

Z nieskrywaną dumą więc pragniemy zaprosić do wypoczywania w rodzinnym i bezpiecznym Tristan Hotel & SPA. Jeśli więc szukasz odpowiedzi na pytanie “czy można jechać nad morze?” odpowiedź brzmi TAK! Należy jednak pamiętać, żeby jechać do miejsc, które poważnie traktują zdrowie swoich Gości.  

Do zobaczenia w Kątach Rybackich 😉

certyfikat bezpieczny hotel

Chcesz poznać lepiej nasz hotel? Zapraszamy na krótką podróż przez naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz wszystkie informacje na temat udogodnień  jakie oferujemy oraz atrakcji jakie można znaleźć w okolicy. Kąty Rybackie to również wspaniałe miejsce na spacery i wycieczki rowerowe z bliskimi, a cisza jaką gwarantuje nasz region sprawi, że Tristan będzie numerem jeden dla każdego, kto doceni hotel nad morzem (sprawdź prezentację) z kompleksową ofertą wypoczynkową i serdeczną obsługą Gościa. Jesteśmy kameralnym hotelem, który liczy 57 pokoi – w naszych progach panuje zawsze błoga cisza 😉

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

animals welcome

Join our newsletter and you will receive all the most interesting offers and promotions straight to your inbox

ANY QUESTIONS?

If the website is missing an offer that would meet your expectations, please contact us. We will be pleased to prepare an offer tailored to your needs!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
wakacje nad morzem

od 999zł/noc /para