Dzień Kobiet już blisko, czy masz pomysł na idealny prezent?

Dzień Kobiet już blisko, czy masz pomysł na idealny prezent? 

 
Jaki jest najlepszy pomysł na prezent? Oczywiście niezapomniane chwile! Podaruj wyjątkowej Kobiecie w jej dniu – wspaniałe wspomnienia. Wręcz jej voucher pobytowy skomponowany według Twojego pomysłu: relaks w SPA, aktywny wypoczynek lub określona kwota, którą obdarowana przeznaczy tak jak chce, na swoje ulubione usługi w naszym hotelu.
 
Zamów voucher pod nr tel. +48 55 26 72 600 lub +48 690 609 290 lub mailowo: hotel@tristan.com.pl
Voucher ważny jest rok od daty zakupu.
 

Luksusowy hotel nad morzem i relaks w spa


W recepcji naszego hotelu oraz w recepcji Isolda SPA zakupisz także wyjątkowy zestaw ekskluzywnych mydeł, kształtem przypominających bursztyn. Są one wykonane ręcznie i zawierają zmikronizowany bursztyn, który jest naturalnym antyoksydantem. Bursztyn w kosmetyce poprawia kondycję skóry, odżywiając ją i nawilżając. Mydełka są pięknie zapakowane i idealne na prezent dla wyjątkowej osoby.


Jeśli nie masz jeszcze pomysłu jak chcesz świętować swój wyjątkowy dzień, przejrzyj naszą ofertę na pakiety SPA nad morzem , gdzie oprócz specjalnego pakietu z okazji Dnia Kobiet podpowiadamy również jak możesz ten czas spędzić w naszych progach (lub podpowiadamy Twojemu mężczyźnie jaki prezent powinien dla Ciebie przygotować na tę specjalną okazję!) 

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

animals welcome

Join our newsletter and you will receive all the most interesting offers and promotions straight to your inbox

ANY QUESTIONS?

If the website is missing an offer that would meet your expectations, please contact us. We will be pleased to prepare an offer tailored to your needs!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
wakacje nad morzem

od 999zł/noc /para