Hotelowy DontRushChallange – dowód na to, że hotelarze potrafią się zjednoczyć

Minione miesiące były naprawdę trudnym czasem dla całej Polski. W dużej mierze czas kwarantanny oraz zagrożenia zarażeniem wirusem COVID-19 wpłynął na polską turystykę.

Każdy kolejny dzień przynosi jednak nowe wieści, pozytywne wieści. 4 maja wiele hoteli ponownie otworzyło swoje drzwi aby móc ponownie rozpieszczać Gości swoimi usługami, serdecznością i wyszukanymi smakami. Choć w pewien ograniczony sposób, to możliwość ponownego przywitania Gości w naszym hotelu dała nam nadzieję, że już wkrótce wszystko wróci do normy i będziemy mogli w pełni funkcjonować “jak dawniej”.

Cierpliwie czekamy aż ta chwila nadejdzie i wykorzystujemy ten czas kreatywnie. Wspólnie z innymi przyjaciółmi z branży stworzyliśmy film promujący akcję #ocalmypolskaturystykę , która ma na celu pomóc całej branży turystycznej, która uzależniona jest od Was, Gości, i tego czy skorzystacie z noclegów w tym roku w Polsce. 

Do zobaczenia wkrótce w Kątach Rybackich

Promocje cenowe dostępne są zazwyczaj w związku ze specjalnymi pakietami pobytowymi w naszym hotelu. Czasem są to promocje cenowe, a najczęściej są to pakiety wypoczynkowe skrojone na miarę sezonowych okoliczności. Wszystkie pakiety i promocje można sprawdzić odwiedzając dział check our package offers and pick the right offer for you

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

animals welcome

Join our newsletter and you will receive all the most interesting offers and promotions straight to your inbox

ANY QUESTIONS?

If the website is missing an offer that would meet your expectations, please contact us. We will be pleased to prepare an offer tailored to your needs!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 999zł/noc /para