Hotelowy Vlog – Kochamy zwierzaki

W Tristan Hotel & SPA kochamy zwierzaki! Nie rezygnuj z urlopu z powodu swojego pupila!

 

Wiemy, że dla wielu zwierzęta są jak rodzina i ciężko się z nimi rozstać, nawet na krótki urlop. Bywa też czasem tak, że pupil źle znosi rozstania a pozostawienie go pod czyjąś opieką nie jest możliwe.

We will be happy to welcome families with pets, regardless of race or size.

Thanks to the proximity of the forest, our hotel is a perfect starting point for long walks in the fresh air. After about 20 minutes walk, you will reach sandy beach and then...well, let your dog go crazy ;-)

Ciężka jest praca na planie hotelowego vloga, gdy psia gwiazda nie współpracuje… Nie udało się nagrać tego, co chcieliśmy dlatego zmontowaliśmy najśmieszniejsze momenty z Lusią samozwańczą gwiazdą pierwszoplanową.  Zapraszamy do obejrzenia.

Tristan Hotel & SPA to hotel przyjazny zwierzętom – do nas możesz zabrać swojego ukochanego pupila na urlop. Nie ma dla nas znaczenia rasa czy wielkość – z przyjemnością ugościmy je wszystkie!

Aby jeszcze bardziej umilić pobyt pupilowi, przygotowaliśmy zestaw powitalny w pokoju, na który składa się między innymi wygodny koc, który pozwoli na położenie się czworonoga obok Ciebie na łóżku. Więcej udogodnień oraz szczegółowe reguły dotyczące pobytu zwierząt znajdziesz w dziale ZWIERZĘTA naszego menu.  

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

animals welcome

Join our newsletter and you will receive all the most interesting offers and promotions straight to your inbox

ANY QUESTIONS?

If the website is missing an offer that would meet your expectations, please contact us. We will be pleased to prepare an offer tailored to your needs!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 950zł/noc /para