Koronawirus a wyjazd na urlop

Koronawirus

Zewsząd docierają do nas nowe doniesienia o wirusie SARS-CoV-2 potocznie zwanym koronawirusem lub wirusem z Wuhan. W obliczu zwiększającej się liczy zachorowań oraz zaleceń instytucji odpowiedzialnych za ochronę Goście pytają nas czy wyjazd jest dobrym pomysłem?

Czy warto wyjeżdżać?
W wywiadach eksperci podkreślają jak ważne jest teraz, aby prowadzić zdrowy, higieniczny tryb życia, unikać przebywania w otoczeniu osób, które kaszlą, gorączkują i kichają oraz przede wszystkim zachować zdrowy rozsądek i nie dać ponieść się panice. Jeśli zdecydujemy się na wyjazd, przede wszystkim warto sprawdzić, czy w najbliższym sąsiedztwie naszej destynacji miejsca nie ma ognisk zakażenia. Warto też zrezygnować z transportu publicznego na rzecz własnego auta, a wybierając obiekty zlokalizowane poza dużymi aglomeracjami w sąsiedztwie dużych obszarów zieleni mamy większe szanse na samotne (lub w najbliższym gronie rodzinnym) spacery.

Tristan Hotel & SPA
Jako załoga hotelu dokładamy wszelkich starań, aby każdy pobyt naszych Gości mijał w najlepszy możliwy sposób. Również teraz.

Od początku działalności obiektu przykładamy bardzo dużą uwagę do czystości naszego hotelu, dlatego od zawsze pokoje, restauracja i przestrzenie wspólne sprzątane są przy użyciu profesjonalnej chemii czyszcząco-dezynfekującej. Restauracja bazuje przede wszystkim na lokalnych dostawcach, dlatego nasi Goście mogą być pewni, że zawsze jedzą zdrowo.

Odpowiadając na zalecenia instytucji odpowiedzialnych za ochronę zdrowia oraz w trosce o najwyższe bezpieczeństwo naszych Gości wprowadzamy zmiany, dzięki którym odwiedzający nas w najbliższych dniach mogą czuć się jeszcze bezpieczniej.

Baseny w hotelach a koronawirus

Częstym pytaniem zadawanym przez naszych Gości jest – czy basen w hotelu działa? Jest to wynik dość popularnego komunikatu, który mówi, że baseny w całej Polsce nie działają. W tym miejscu uspokajamy – nasz basen jest czynny dla wszystkich Gości spędzających czas w hotelu. 

Zachowujemy naturalnie niezbędne środki ostrożności, wprowadziliśmy tzw. przerwę techniczną o godzinie 15:00, aby móc przeprowadzić dodatkowe prace dezynfekcyjne i mieć pewność, że na naszym basenie jest bezpiecznie

W hotelu:
W częściach wspólnych systematycznie dezynfekujemy miejsca najczęściej dotykane przez Gości i pracowników, takie jak między innymi klamki, uchwyty i przyciski. W toaletach wspólnych oraz na Recepcji udostępniamy Gościom płyny do dezynfekcji rąk. W pokojach dezynfekcji podlegają powierzchnie których dotykają Goście (między innymi włączniki, piloty, klamki).

Na życzenie Gości posiłki dostarczamy bezpośrednio do pokoi.

Nasi pracownicy zostali przeszkoleni w zakresie codziennej procedury sprawdzania stanu swojego zdrowia.

Zachęcamy do płatności bezgotówkowych.

Restauracja, SPA & Wellness oraz basen zostają zamknięte dla Gości z zewnątrz (nie będącymi Gośćmi hotelowymi)

W zakresie rezerwacji:
Rezerwacje dokonane na terminy tzw. lockdownu (okres od marca 2020 do połowy kwietnia) przenieśliśmy bezkosztowo na inne terminy. Rezerwacje dokonane od 01.10.2020 mają możliwość bezkosztowej anulacji na 7 dni przed datą planowanego przyjazdu – jeśli więc coś wypadnie nagle (jak konieczność kwarantanny) bez obaw, rezerwacja nie przepadnie. Do każdej rezerwacji podchodzimy indywidualnie, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z recepcją hotelu.

Na koniec przypominamy o przestrzeganiu podstawowych zasad zapobiegawczych, które wpływają na ograniczenie ryzyka zakażenia, a o których komunikuje także Główny Inspektor Sanitarny:

  1. Należy pamiętać o częstym myciu rąk wodą z mydłem a jeśli nie ma takiej możliwości dezynfekować je płynami/żelami na bazie alkoholu (min. 60%). Mycie rąk z użyciem wodą z mydłem zabija wirusa, jeśli znajduje się on na rękach.
  2. Podczas kaszlu i kichania należy zakryć usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką –jak najszybciej wyrzuć chusteczkę do zamkniętego kosza i umyć ręce używając mydła i wody lub zdezynfekować je środkami na bazie alkoholu (min. 60%). Zakrycie ust i nosa podczas kaszlu i kichania zapobiega rozprzestrzenianiu się zarazków, w tym wirusów. Jeśli nie przestrzega się tej zasady można łatwo zanieczyścić przedmioty, powierzchnie lub dotykane, np. przy powitaniu, osoby.
  3. Należy zachować co najmniej 1-1,5 metr odległości zosobą, która kaszle, kicha i ma gorączkę.
  4. Należy unikać dotykania oczu, nosa i ust. Dłonie dotykają wielu powierzchni, które mogą być zanieczyszczone wirusem. Dotknięcie oczu, nosa lub ust zanieczyszczonymi rękami, może spowodować przeniesienie się wirusa z powierzchni na siebie.

Życzymy dużo zdrowia w tym trudnym czasie! Dołożymy wszelkich starań, aby pobyty naszych Gości w Tristan Hotel & SPA były bezpieczne, spokojne i komfortowe.

Pictures belong to Tristan Hotel & SPA

W naszym hotelu dbamy o bezpieczeństwo Gości, dlatego staramy się śledzić wszystkie zmiany w zaleceniach Ministerstwa Zdrowia i konsekwentnie kształcimy naszą załogę o zasadach jakich należy przestrzegać aby wszyscy mogli czuć się u nas bezpiecznie. Sprawdź w sekcji bezpieczny hotel jak dbamy o Twoje zdrowie

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

animals welcome

Join our newsletter and you will receive all the most interesting offers and promotions straight to your inbox

ANY QUESTIONS?

If the website is missing an offer that would meet your expectations, please contact us. We will be pleased to prepare an offer tailored to your needs!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 950zł/noc /para