Maj rozpoczynamy Warsztatami Wsparcia Mentalnego

Maj w Tristan Hotel & SPA rozpoczynamy
od Warsztatów Wsparcia Mentalnego oraz skupiamy się na pozytywnym wpływie aktywności sportowej na nasze zdrowie.

 
W tym roku zapraszamy na prozdrowotną majówka nad morzem w Tristan Hotel & SPA. Nasi Goście mogą  skorzystać z leczniczych pobytów w hotelu, zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem.
 
Stawiamy na wasze zdrowie, zarówno fizyczne jaki i psychiczne, dlatego podczas Majówki w hotelu odbędą się Warsztaty Wsparcia Mentalnego
dr Bogusława Tołwińskiego. Podczas zajęć terapeutycznych poznacie techniki skutecznego radzenia sobie ze stresem w trudnych sytuacjach, oraz nauczycie się odsuwać myśli, które mają destruktywny wpływ na samopoczucie i zdrowie naszego ciała.
 
 
“Możesz sobie poradzić z wszelkimi przeciwnościami życia, pod warunkiem, że odnajdziesz właściwe klucze do zakamarków własnego umysłu.”
Bogusław Tołwiński warsztaty wsparcia mentalnego
Dr Bogusław Tołwiński

 

Dr Bogusław Tołwiński trzydzieści lat trenuje ciała i umysły ludzi, ukierunkowując na osiąganie wielowymiarowej równowagi we wszystkich aspektach ludzkiego życia. Jest pierwszym trenerem Mistrza Świata w potrójnym IRON MAN Roberta Karasia oraz socjoterapeutą wspierającym rozwój osobisty.

 
Pracuję w/g własnej idei Open Balance, która opiera się na równomiernym i zbalansowanym rozwoju na poziomie ciała, ducha i umysłu. Człowieka postrzegam jako holistyczną całość, w której nie oddziela się ciała od umysłu. Wspierając pojedynczo każdy z trzech obszarów jednocześnie wzmacniam je wszystkie jako całość. Słucham i zadaję pytania, a intuicja wspierana doświadczeniem umysłu podsyła mi właściwe słowa, które potem trafiają do serca słuchacza.​
Bogusław Tołwiński warsztaty wsparcia mentalnego
Dr Bogusław Tołwiński

 

Idea Sportu Pozytywnego zwraca szczególną uwagę na pozytywne emocje, które są napędem do działania i najlepszą motywacją. Podczas weekendu Majówkowego dr. Tołwiński poprowadzi również zajęcia ruchowe na w lesie i na plaży w stylu open-slow-move. Chętni będą mogli zanurzyć stopy w Bałtyku, a nawet zamorsować, czyli w naturalny sposób rozluźnić ciało poprzez rozgrzanie, ekspozycję na zimno i ponowne ogrzanie. Takie działanie w cudowny sposób koi układ nerwowy i wprowadza w stan relaksacji.
 
 
 

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

animals welcome

Join our newsletter and you will receive all the most interesting offers and promotions straight to your inbox

ANY QUESTIONS?

If the website is missing an offer that would meet your expectations, please contact us. We will be pleased to prepare an offer tailored to your needs!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
wakacje nad morzem

od 999zł/noc /para