Niedziele pełne rozrywki – rodzinny czas z Tristanem

Oderwij się od codziennej gonitwy, zakupów,  obowiązków i po prostu zwolnij. Zabierz rodzinę do Kątów Rybackich i spędźcie wspólnie kilka przyjemnych chwil w naszych progach. A jest co robić, przygotowaliśmy dla naszych Gości szereg atrakcji, które wypełnią czas w słoneczne dni jak i w niepogodę.

Odrobina rekreacji:

  • basen kryty z przeciwprądami,  brodzikiem dla dzieci, wygodnymi zestawami wypoczynkowymi; nad całością czuwa wykwalifikowany ratownik WOPR,
  • basen zewnętrzny z dużym słonecznym tarasem wypoczynkowym,
  • sauna sucha, łaźnia parowa, grota solna,
  • jacuzzi,

 

Dla wyjątkowych doznań:

  • Zachęcamy do poznania pełnej oferty masaży, zabiegów na twarz i rytuałów przeznaczonych na różne okoliczności: odprężenie, wyszczuplenie sylwetki, odmłodzenie lub odżywienie skóry – poznaj menu ISolda SPA, nasz zespół pomoże w dobraniu odpowiedniego zabiegu. Z zabiegu może skorzystać jedna osoba, by reszta mogła korzystać z pozostałych udogodnień hotelu lub, dzięki gabinetowi Morskiemu, możesz udać się na wspólny zabieg z drugą osobą.

 

Dla doznań smakowych:

  • Restauracja Kobaltowa to miejsce jedyne w swoim rodzaju na Mierzei Wiślanej. To właśnie tutaj Szef Kuchni, Wojciech Rabiega, łączy bogactwo regionalnych składników by stworzyć wyjątkową kompozycję, która będzie ucztą dla zmysłów.

 

Dla najmłodszych:

  • sala zabaw “Morska Kraina” to miejsce dla najmłodszych, w którym dzieci mogą oddać się przyjemności zabawy,
  • kręgielnia – odrobina rywalizacji dla dorosłych jak również dla dzieci (kręgielnia wyposażona w szyny, które zapobiegną wypadanie kul z toru gdy dzieci rzucają)

 

Promocje cenowe dostępne są zazwyczaj w związku ze specjalnymi pakietami pobytowymi w naszym hotelu. Czasem są to promocje cenowe, a najczęściej są to pakiety wypoczynkowe skrojone na miarę sezonowych okoliczności. Wszystkie pakiety i promocje można sprawdzić odwiedzając dział check our package offers and pick the right offer for you

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

animals welcome

Join our newsletter and you will receive all the most interesting offers and promotions straight to your inbox

ANY QUESTIONS?

If the website is missing an offer that would meet your expectations, please contact us. We will be pleased to prepare an offer tailored to your needs!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 950zł/noc /para