(bezpieczny) Pobyt służbowy w hotelu – łącz pracę i wypoczynek

Pobyt służbowy w hotelu

Z tygodnia na tydzień zmienia się nasza rzeczywistość. Wraz z wprowadzanymi zmianami w skali kraju, wprowadzamy zmiany w działalności hotelu w taki sposób, aby obecnie możliwe, pobyty służbowe, były jak najbardziej bezpieczne (zobacz: jak dbamy o bezpieczeństwo naszych Gości) ale także komfortowe i przyjemne jak zawsze.

Jeśli wybierasz się w najbliższym czasie w podróż służbową w okolice Mierzei Wiślanej, z przyjemnością ugościmy Cię w naszych progach – zarówno hotel jak i wszelkie udogodnienia działają i są dostępne dla Gości hotelowych. Jesteśmy przekonani, że po ciężkim dniu służbowych spotkań nie ma nic bardziej odprężającego niż basen lub pyszna kolacja w restauracji. Gwarantujemy, tak ważne dziś, bezpieczeństwo sanitarne oraz ważną zawsze: ciszę 😉 Hotel położony jest w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana, dlatego jeśli nie jesteś urodzonym pływakiem i od wieczoru w basenie wolisz spacer po lesie, z pewnością przypadnie Ci do gustu trasa nad morze, zaczynająca się nieopodal hotelu. Jesteśmy przekonani, że będzie to wyciszenie pozytywnie nastrajające do kolejnego dnia, pełnego zawodowych wyzwań.

Poniżej podsumowujemy zmiany wprowadziliśmy aby Twoja podróż służbowa była bezpieczna, a Ty – wypoczęty.

  1. W częściach wspólnych systematycznie dezynfekujemy miejsca najczęściej dotykane przez Gości i pracowników, takie jak między innymi klamki, uchwyty i przyciski. W toaletach wspólnych oraz na Recepcji udostępniamy Gościom płyny do dezynfekcji rąk. W pokojach dezynfekcji podlegają powierzchnie których dotykają Goście (między innymi włączniki, piloty, klamki).
  2. Basen jest czynny dla wszystkich Gości spędzających czas w hotelu, jednak wprowadziliśmy tzw. przerwę techniczną o godzinie 15:00, aby móc przeprowadzić dodatkowe prace dezynfekcyjne i mieć pewność, że na naszym basenie jest bezpiecznie
  3. Na życzenie Gości posiłki dostarczamy bezpośrednio do pokoi.
  4. Zachęcamy do płatności bezgotówkowych.
  5. Restauracja, SPA & Wellness oraz basen zostają zamknięte dla Gości z zewnątrz (nie będącymi Gośćmi hotelowymi)

 

Na koniec przypominamy o przestrzeganiu podstawowych zasad zapobiegawczych, które wpływają na ograniczenie ryzyka zakażenia, a o których komunikuje także Główny Inspektor Sanitarny:

  1. Należy pamiętać o częstym myciu rąk wodą z mydłem a jeśli nie ma takiej możliwości dezynfekować je płynami/żelami na bazie alkoholu (min. 60%). Mycie rąk z użyciem wodą z mydłem zabija wirusa, jeśli znajduje się on na rękach.
  2. Podczas kaszlu i kichania należy zakryć usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką –jak najszybciej wyrzuć chusteczkę do zamkniętego kosza i umyć ręce używając mydła i wody lub zdezynfekować je środkami na bazie alkoholu (min. 60%). Zakrycie ust i nosa podczas kaszlu i kichania zapobiega rozprzestrzenianiu się zarazków, w tym wirusów. Jeśli nie przestrzega się tej zasady można łatwo zanieczyścić przedmioty, powierzchnie lub dotykane, np. przy powitaniu, osoby.
  3. Należy zachować co najmniej 1-1,5 metr odległości od innych osób
  4. Należy unikać dotykania oczu, nosa i ust. Dłonie dotykają wielu powierzchni, które mogą być zanieczyszczone wirusem. Dotknięcie oczu, nosa lub ust zanieczyszczonymi rękami, może spowodować przeniesienie się wirusa z powierzchni na siebie.

 

Do zobaczenia w Kątach Rybackich!

Tristan Hotel & SPA to miejsce, które doskonale łączy biznes z wypoczynkiem. Lokalizacja hotelu na Mierzei Wiślanej, daleko od miasta, smogu i wszechogarniającego hałasu, pozwala na skupieniu się na celu swojej podróży i realizowaniu zadania w  100%. W każdej pracy zdarza się jednak, że nie możemy się skupić nad problemem i potrzebujemy odskoczni. Wycieczka rowerowa przez okoliczne lasy lub melancholijny spacer plażą pozwolą na dotlenienie umysłu i poukładanie myśli.

Nasz hotel to również miejsce na meetings by the sea o każdej porze roku. Naszą infrastrukturę biznesową oparliśmy o nowoczesne rozwiązania AV oraz system mobilnych ścian co pozwala na pełne dopasowanie do potrzeb naszych Gości. Po skończonym spotkaniu biznesowym lub udanej konferencji czeka na Ciebie pyszne jedzenie w restauracji Kobaltowa a odrobina relaksu na hotelowym basenie przyprawi o dobry nastrój.

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

animals welcome

Join our newsletter and you will receive all the most interesting offers and promotions straight to your inbox

ANY QUESTIONS?

If the website is missing an offer that would meet your expectations, please contact us. We will be pleased to prepare an offer tailored to your needs!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 999zł/noc /para