Uniwersalny pomysł na prezent dla bliskich – pobyt w rodzinnym hotelu

Kiedy z wystaw w sklepach zaczynają znikać dynie, a w ich miejsce pojawiają się bałwanki i Mikołaje, kiedy w radio słychać pierwsze nuty Last Christmas – to znak, że już za chwilę każdy z nas zacznie zastanawiać się nad prezentami. 

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia są jak na razie zagadką. Mamy jednak nadzieję, że będą tak samo rodzinne i radosne jak wcześniej. Może w tym roku spadnie upragniony przez wszystkich śnieg i będą to święta nie tylko kolorowe od światełek na choinkach, ale także puchato białe? Bardzo na to czekamy! 

A w międzyczasie, chcemy pomóc naszym Gościom w planowaniu prezentów – dlatego stworzyliśmy specjalne pakiety voucherów prezentowych, skomponowane według indywidualnych potrzeb.

Masaż relaksacyjny na zmęczone plecy, romantyczna kolacja we dwoje, a może pobyt kilkudniowy nad morzem? Pomysłów na prezent jest mnóstwo, dlatego pozwól, abyśmy stali się częścią Twoich wyjątkowych chwil. 

Poznaj pełną propozycję pakietów pod TYM ADRESEM

Isolda SPA is a unique place in our hotel that combines relaxation with fun. Those craving for relaxation will certainly find them in one of our treatment rooms, indulging in rituals performed by qualified personnel. 

Isolda SPA is also a recreational complex, which consists of two saunas (dry and steam), a salt cave, an indoor pool with water attractions, a jacuzzi and an outdoor seasonal pool. Read more about our SPA by the sea

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

animals welcome

Join our newsletter and you will receive all the most interesting offers and promotions straight to your inbox

ANY QUESTIONS?

If the website is missing an offer that would meet your expectations, please contact us. We will be pleased to prepare an offer tailored to your needs!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 999zł/noc /para