Podsumowanie Mikołajkowej Zbiórki dla Schroniska OTOZ Animals w Elblągu

Dzisiaj spod hotelu wyjechały dwa samochody załadowane po brzegi z mikołajkowymi prezentami do schroniska dla bezdomnych psów i kotów OTOZ Animals w Elblągu.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli razem z nami czworonożnym przyjaciołom.

Nie jest to pierwsza i zdecydowanie nie ostatnia tego typu akcja jaką zorganizowaliśmy. Dlatego już teraz zachęcamy do śledzenia naszego hotelu i wzięcia udziału w kolejnych zbiórkach. Pamiętajcie – każdy nawet najdrobniejszy podarunek jest cenny dla zwierzaków. 

Tristan Hotel & SPA to hotel przyjazny zwierzętom – do nas możesz zabrać swojego ukochanego pupila na urlop. Nie ma dla nas znaczenia rasa czy wielkość – z przyjemnością ugościmy je wszystkie!

Aby jeszcze bardziej umilić pobyt pupilowi, przygotowaliśmy zestaw powitalny w pokoju, na który składa się między innymi wygodny koc, który pozwoli na położenie się czworonoga obok Ciebie na łóżku. Więcej udogodnień oraz szczegółowe reguły dotyczące pobytu zwierząt znajdziesz w dziale ZWIERZĘTA naszego menu.  

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

animals welcome

Join our newsletter and you will receive all the most interesting offers and promotions straight to your inbox

ANY QUESTIONS?

If the website is missing an offer that would meet your expectations, please contact us. We will be pleased to prepare an offer tailored to your needs!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 999zł/noc /para