Tymczasowy Punkt Widokowy Przekop Mierzei Wiślanej

Skowronki, koło Kątów Rybackich

2 km

Przekop Mierzei Wiślanej to wzbudzająca kontrowersje inwestycja, o której mówi cała Polska.

Wielu z przejeżdżających obok turystów zatrzymywało się na poboczu drogi, aby zobaczyć na własne oczy, jak wyglądają etapy jej realizacji, dlatego, aby ułatwić obserwację przekopu, Urząd Morski w Gdyni wraz z wykonawcą utworzyli punkt widokowy.

Punkt znajduje na się na leśnym wzniesieniu, około 300 metrów od drogi wojewódzkiej nr 501 prowadzącej przez Mierzeję do Krynicy Morskiej. Oprócz widoku na postęp prac, znajdziemy tu także tablice informacyjne na temat inwestycji.

Zdjęcia są wyłączną własnością Tristan Hotel & SPA

Nasz hotel otoczony jest z każdej strony naturą – z jednej strony przez morze a z drugiej przez Zalew Wiślany. Nie zabraknie również gęstych lasów  obfitujących w ścieżki rowerowe i przepiękne widoki lokalnej fauny. To jednak nie wszystkie atrakcje jakie ma do zaoferowania Mierzeja Wiślana. Niecałe 40 minut jazdy samochodem dojeżdżamy do Elbląga, gdzie można zwiedzić wiele atrakcji kulturowych. Stworzyliśmy naszą ofertę w taki sposób, aby sprzyjała każdej formie wypoczynku, na jaką Gość się zdecyduje. Niezależnie od pogody, jako   hotel nad morzem z basenem zapewniamy aktywny wypoczynek zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jednak przyjeżdżając do nas z daleka, nie zawiedziesz się bogactwem możliwości jakie oferują okolice. 

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

animals welcome

Join our newsletter and you will receive all the most interesting offers and promotions straight to your inbox

ANY QUESTIONS?

If the website is missing an offer that would meet your expectations, please contact us. We will be pleased to prepare an offer tailored to your needs!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
wakacje nad morzem

od 999zł/noc /para