Wracamy 8 maja!

Hotele ponownie otwarte! Hura! Wracamy 8 maja

 

To cudowna wiadomość, ponownie się otwieramy! Wszystkich stęsknionych za morską bryzą, cisza i spokojem, zapraszamy do przyjazdu i wypoczynku w naszym hotelu.
Z całego serca dziękujemy za Wasze wsparcie w tym trudnym czasie i wszystkie miłe słowa oraz zakupione vouchery-cegiełki. Jesteście Kochani! 😘❤️💞❤️

➡️ Już teraz zachęcamy do rezerwacji specjalnych pakietów z bezkosztową możliwością anulacji rezerwacji, znajdziesz je na naszej stornie internetowej, w dziale PACKAGES.

📞 Zadzwoń do recepcji i dowiedź się więcej pod nr tel. +48 55 26 72 600 lub +48 690 609 290

Informujemy, że hotel wdrożył specjalne zasady bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Mając na uwadze zmieniające się rozporządzenia, które nieustannie monitorujemy, będziemy dostosowywali się na bieżąco, aby spełnić wszystkie wytyczne. Więcej o nowych zasadach, możesz poczytać na naszej stronie internetowej i blogu (KLIKNIJ TUTAJ)

Do zobaczenia w Tristanie!

Promocje cenowe dostępne są zazwyczaj w związku ze specjalnymi pakietami pobytowymi w naszym hotelu. Czasem są to promocje cenowe, a najczęściej są to pakiety wypoczynkowe skrojone na miarę sezonowych okoliczności. Wszystkie pakiety i promocje można sprawdzić odwiedzając dział check our package offers and pick the right offer for you

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

animals welcome

Join our newsletter and you will receive all the most interesting offers and promotions straight to your inbox

ANY QUESTIONS?

If the website is missing an offer that would meet your expectations, please contact us. We will be pleased to prepare an offer tailored to your needs!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
wakacje nad morzem

od 999zł/noc /para