Zimowy tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską

W rok 2020 wkraczamy aktywnie. Na początku stycznia Ewa Chodakowska, najpopularniejsza polska trenerka fitness, z którą ćwiczyć kochają miliony kobiet w kraju, przeprowadziła zimowy tydzień metamorfozy w Tristan Hotel & SPA****

W motywujących do zmiany sylwetki, stylu życia i dbania o zdrowie zajęciach, wzięło udział 65 uczestniczek i 3 uczestników, którzy przybyli z różnych stron Polski i świata.

„Tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską” był naprawdę intensywny: poranna joga, trening nordic walking po lasach Parku Krajobrazowego, grupowe ćwiczenia z samą Ewą Chodakowską, a także morsowanie w Bałtyku dla odważnych. Po intensywnym wysiłku fizycznym uczestnicy mogli odetchnąć w strefie wellness lub zrelaksować zmęczone mięśnie podczas masażu i zabiegów w strefie SPA. 

Metamorfozy uzupełniała zbilansowana dieta i spotkania z dietetyk Martą Kielak. Uczestnicy podczas wykładów mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu żywienia człowieka i dowiedzieć się jaki wpływ ma dieta na ich zdrowie i codzienne życie.

Wyjątkowa lokalizacja hotelu na Mierzei Wiślanej, otoczonej z obu stron wodą, z dala od zgiełku miasta wśród lasów sosnowych, sprzyja aktywnemu wypoczynkowi, a także pozwala zadbać o spokój ducha. Uczestnicy przekonali się, że zima to doskonały czas na taką regenerację. Czekało na nich wiele kilometrów tras pieszych i nordic walking, czyste powietrze bez smogu i orzeźwiająca morska bryza.

W naszym hotelu bardzo istotnym elementem jest kontakt z naturą, aktywny wypoczynek i zdrowy tryb życia oraz lokalne ekologiczne produkty. To na pewno nie ostatnie takie sportowe wydarzenie organizowane na terenie hotelu. Bądźcie z nami na bieżąco!  

Tristan Hotel & SPA to idealne miejsce na polskim wybrzeżu dla aktywnych. Okolice Kątów Rybackich obfitują w trasy rowerowe, konne oraz piesze Nordic Walking.

Na miejscu nie zabraknie również udogodnień zewnętrznych dla aktywnych, jak pełnowymiarowy kort tenisowy. We wnętrzach hotelu mieści się profesjonalne centrum fitness i kręgielnia oraz strefa SPA i wellness. Dowiedz się więcej o naszych ATRAKCJACH.

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

animals welcome

Join our newsletter and you will receive all the most interesting offers and promotions straight to your inbox

ANY QUESTIONS?

If the website is missing an offer that would meet your expectations, please contact us. We will be pleased to prepare an offer tailored to your needs!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
wakacje nad morzem

od 999zł/noc /para