Grudzień- bliżej natury. Bajkowa zimowa kraina

Grudzień – bliżej natury

Bajkowa zimowa kraina

 

To już ostatni odcinek z serii “Bądź bliżej natury”. Zobaczcie co udało nam się uchwycić na koniec roku.

Grudzień był iście magiczny w tym roku. Wreszcie doczekaliśmy się śniegu na święta. A w lesie zrobiło się naprawdę bajkowo pośród białego puchu. Morze na zmianę było sztormowe i nieprzejednane, jak również spokojne i senne. Temperatura dopisała, prawdziwy mróz pozwolił na orzeźwiające spacery z rumieńcami na policzkach. Dziękujemy, że byliście z nami przez wszystkie miesiące tego projektu.

A teraz usiądźcie i obejrzyjcie z nami ostatni odcinek prosto z natury. Odprężcie się pośród zimowej aury Kątów Rybackich i przy relaksacyjnej muzyce. 

“Bądź bliżej natury” to nowa seria na naszym blogu, gdzie zapraszamy Cię do podziwiania piękna natury Mierzei Wiślanej, każdego miesiąca. Jeśli jesteś fanem przyrody, to obserwuj z nami jak zmienia się magiczny świat natury wraz z się porami roku. Zrelaksuj się, wpatrując w te niesamowite kadry ukazujące to, co najpiękniejsze w polskiej przyrodzie.

W naszej nowej serii, zależy nam, aby ukazać piękno otaczającej nas natury Mierzei Wiślanej i Morza Bałtyckiego, oraz pokazać, że nad morzem każda pora roku i każdy miesiąc jest wyjątkowy i ciekawy.

 

 

 

 

 

 

Wszystkie ujęcia zostały nagrane na Mierzei Wiślanej w Kątach Rybackich grudniu 2021 roku.

Tristan Hotel & SPA to idealne miejsce na wypoczynek z całą rodziną.

Dokładamy wszelkich starań, aby umilić i uatrakcyjnić czas pobytu naszym najmłodszym Gościom. Dla rodziców przygotowaliśmy wiele udogodnień, dzięki którym pobyt będzie jeszcze bardziej komfortowy.

Sprawdź nasz wszystkie udogodnienia i atrakcje DLA DZIECI.

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 950zł/noc /para