Hotelowa biblioteczka

Książki są pokarmem dla umysłu. Dlatego nie powinniśmy zapominać o nich nawet podczas urlopu. 

W naszym hotelu masz mnóstwo okazji aby złapać za książkę i przeczytać kilka stron na basenie, przed zabiegiem lub relaksując się w kawiarni, czy gorącej czekoladzie lub deserze. Każda okazja jest dobra by czytać! A jest co. Szeroki wachlarz tematyczny skusi każdego a jeśli nie ma książek o interesującej Cię tematyce, zachęcamy do spróbowania czegoś nowego 😉 

Naszą biblioteczkę znajdziesz w wielu miejscach hotelu, w Lobby Barze, blisko recepcji, w restauracji a nawet w pensjonacie (zlokalizowanym nieopodal hotelu). 

 

Biblioteczka jest nieodzownym uzupełnieniem każdego pobytu w naszym hotelu. Spędź kilka dni z nami i korzystaj z udogodnień jakie oferujemy.

Specjalne promocje cenowe dostępne są zazwyczaj w związku ze specjalnymi pakietami pobytowymi w naszym hotelu. Czasem są to promocje cenowe, a najczęściej są to pakiety wypoczynkowe skrojone na miarę sezonowych okoliczności. Wszystkie pakiety i promocje można sprawdzić odwiedzając dział pakiety pobytowe nad morzem gdzie na bieżąco aktualizujemy wszelkie promocje

SPRAWDŹ NASZE PAKIETY

najkorzystniejsze ceny zyskasz zawsze rezerwując przez stronę
zapłać bezpiecznie przy pomocy karty kredytowej lub przelewu
nasza załoga jest gotowa by pomóc w razie problemów

Chcesz sprawić bliskiej osobie nieszablonowy prezent? My w tym pomożemy!

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl

JESTEŚMY OTWARCI!

Szanowni Goście, z ogromną przyjemnością informujemy, że nasz hotel jest czynny od 23.04.
Realizujemy pobyty zgodnie z obowiązującymi zaleceniami – w ramach pobytów leczniczych, służbowych oraz innych dla innych grup wskazanych w rozporządzeniu (więcej informacji na stronie w zakładce “kto może przebywać w naszym hotelu?”

 

Do zobaczenia w Tristanie!

Ta strona używa COOKIES.Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.