Hotelowa biblioteczka

Książki są pokarmem dla umysłu. Dlatego nie powinniśmy zapominać o nich nawet podczas urlopu. 

W naszym hotelu masz mnóstwo okazji aby złapać za książkę i przeczytać kilka stron na basenie, przed zabiegiem lub relaksując się w kawiarni, czy gorącej czekoladzie lub deserze. Każda okazja jest dobra by czytać! A jest co. Szeroki wachlarz tematyczny skusi każdego a jeśli nie ma książek o interesującej Cię tematyce, zachęcamy do spróbowania czegoś nowego 😉 

Naszą biblioteczkę znajdziesz w wielu miejscach hotelu, w Lobby Barze, blisko recepcji, w restauracji a nawet w pensjonacie (zlokalizowanym nieopodal hotelu). 

 

Biblioteczka jest nieodzownym uzupełnieniem każdego pobytu w naszym hotelu. Spędź kilka dni z nami i korzystaj z udogodnień jakie oferujemy.

Specjalne promocje cenowe dostępne są zazwyczaj w związku ze specjalnymi pakietami pobytowymi w naszym hotelu. Czasem są to promocje cenowe, a najczęściej są to pakiety wypoczynkowe skrojone na miarę sezonowych okoliczności. Wszystkie pakiety i promocje można sprawdzić odwiedzając dział pakiety pobytowe nad morzem gdzie na bieżąco aktualizujemy wszelkie promocje

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 950zł/noc /para