Hotelowy DontRushChallange – dowód na to, że hotelarze potrafią się zjednoczyć

Minione miesiące były naprawdę trudnym czasem dla całej Polski. W dużej mierze czas kwarantanny oraz zagrożenia zarażeniem wirusem COVID-19 wpłynął na polską turystykę.

Każdy kolejny dzień przynosi jednak nowe wieści, pozytywne wieści. 4 maja wiele hoteli ponownie otworzyło swoje drzwi aby móc ponownie rozpieszczać Gości swoimi usługami, serdecznością i wyszukanymi smakami. Choć w pewien ograniczony sposób, to możliwość ponownego przywitania Gości w naszym hotelu dała nam nadzieję, że już wkrótce wszystko wróci do normy i będziemy mogli w pełni funkcjonować “jak dawniej”.

Cierpliwie czekamy aż ta chwila nadejdzie i wykorzystujemy ten czas kreatywnie. Wspólnie z innymi przyjaciółmi z branży stworzyliśmy film promujący akcję #ocalmypolskaturystykę , która ma na celu pomóc całej branży turystycznej, która uzależniona jest od Was, Gości, i tego czy skorzystacie z noclegów w tym roku w Polsce. 

Do zobaczenia wkrótce w Kątach Rybackich

Promocje cenowe dostępne są zazwyczaj w związku ze specjalnymi pakietami pobytowymi w naszym hotelu. Czasem są to promocje cenowe, a najczęściej są to pakiety wypoczynkowe skrojone na miarę sezonowych okoliczności. Wszystkie pakiety i promocje można sprawdzić odwiedzając dział pakiety pobytowe nad morzem gdzie na bieżąco aktualizujemy wszelkie promocje

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 950zł/noc /para