Koronawirus a wyjazd na urlop

Koronawirus

Zewsząd docierają do nas nowe doniesienia o wirusie SARS-CoV-2 potocznie zwanym koronawirusem lub wirusem z Wuhan. W obliczu zwiększającej się liczy zachorowań oraz zaleceń instytucji odpowiedzialnych za ochronę Goście pytają nas czy wyjazd jest dobrym pomysłem?

Czy warto wyjeżdżać?
W wywiadach eksperci podkreślają jak ważne jest teraz, aby prowadzić zdrowy, higieniczny tryb życia, unikać przebywania w otoczeniu osób, które kaszlą, gorączkują i kichają oraz przede wszystkim zachować zdrowy rozsądek i nie dać ponieść się panice. Jeśli zdecydujemy się na wyjazd, przede wszystkim warto sprawdzić, czy w najbliższym sąsiedztwie naszej destynacji miejsca nie ma ognisk zakażenia. Warto też zrezygnować z transportu publicznego na rzecz własnego auta, a wybierając obiekty zlokalizowane poza dużymi aglomeracjami w sąsiedztwie dużych obszarów zieleni mamy większe szanse na samotne (lub w najbliższym gronie rodzinnym) spacery.

Tristan Hotel & SPA
Jako załoga hotelu dokładamy wszelkich starań, aby każdy pobyt naszych Gości mijał w najlepszy możliwy sposób. Również teraz.

Od początku działalności obiektu przykładamy bardzo dużą uwagę do czystości naszego hotelu, dlatego od zawsze pokoje, restauracja i przestrzenie wspólne sprzątane są przy użyciu profesjonalnej chemii czyszcząco-dezynfekującej. Restauracja bazuje przede wszystkim na lokalnych dostawcach, dlatego nasi Goście mogą być pewni, że zawsze jedzą zdrowo.

Odpowiadając na zalecenia instytucji odpowiedzialnych za ochronę zdrowia oraz w trosce o najwyższe bezpieczeństwo naszych Gości wprowadzamy zmiany, dzięki którym odwiedzający nas w najbliższych dniach mogą czuć się jeszcze bezpieczniej.

Baseny w hotelach a koronawirus

Częstym pytaniem zadawanym przez naszych Gości jest – czy basen w hotelu działa? Jest to wynik dość popularnego komunikatu, który mówi, że baseny w całej Polsce nie działają. W tym miejscu uspokajamy – nasz basen jest czynny dla wszystkich Gości spędzających czas w hotelu. 

Zachowujemy naturalnie niezbędne środki ostrożności, wprowadziliśmy tzw. przerwę techniczną o godzinie 15:00, aby móc przeprowadzić dodatkowe prace dezynfekcyjne i mieć pewność, że na naszym basenie jest bezpiecznie

W hotelu:
W częściach wspólnych systematycznie dezynfekujemy miejsca najczęściej dotykane przez Gości i pracowników, takie jak między innymi klamki, uchwyty i przyciski. W toaletach wspólnych oraz na Recepcji udostępniamy Gościom płyny do dezynfekcji rąk. W pokojach dezynfekcji podlegają powierzchnie których dotykają Goście (między innymi włączniki, piloty, klamki).

Na życzenie Gości posiłki dostarczamy bezpośrednio do pokoi.

Nasi pracownicy zostali przeszkoleni w zakresie codziennej procedury sprawdzania stanu swojego zdrowia.

Zachęcamy do płatności bezgotówkowych.

Restauracja, SPA & Wellness oraz basen zostają zamknięte dla Gości z zewnątrz (nie będącymi Gośćmi hotelowymi)

W zakresie rezerwacji:
Rezerwacje dokonane na terminy tzw. lockdownu (okres od marca 2020 do połowy kwietnia) przenieśliśmy bezkosztowo na inne terminy. Rezerwacje dokonane od 01.10.2020 mają możliwość bezkosztowej anulacji na 7 dni przed datą planowanego przyjazdu – jeśli więc coś wypadnie nagle (jak konieczność kwarantanny) bez obaw, rezerwacja nie przepadnie. Do każdej rezerwacji podchodzimy indywidualnie, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z recepcją hotelu.

Na koniec przypominamy o przestrzeganiu podstawowych zasad zapobiegawczych, które wpływają na ograniczenie ryzyka zakażenia, a o których komunikuje także Główny Inspektor Sanitarny:

  1. Należy pamiętać o częstym myciu rąk wodą z mydłem a jeśli nie ma takiej możliwości dezynfekować je płynami/żelami na bazie alkoholu (min. 60%). Mycie rąk z użyciem wodą z mydłem zabija wirusa, jeśli znajduje się on na rękach.
  2. Podczas kaszlu i kichania należy zakryć usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką –jak najszybciej wyrzuć chusteczkę do zamkniętego kosza i umyć ręce używając mydła i wody lub zdezynfekować je środkami na bazie alkoholu (min. 60%). Zakrycie ust i nosa podczas kaszlu i kichania zapobiega rozprzestrzenianiu się zarazków, w tym wirusów. Jeśli nie przestrzega się tej zasady można łatwo zanieczyścić przedmioty, powierzchnie lub dotykane, np. przy powitaniu, osoby.
  3. Należy zachować co najmniej 1-1,5 metr odległości zosobą, która kaszle, kicha i ma gorączkę.
  4. Należy unikać dotykania oczu, nosa i ust. Dłonie dotykają wielu powierzchni, które mogą być zanieczyszczone wirusem. Dotknięcie oczu, nosa lub ust zanieczyszczonymi rękami, może spowodować przeniesienie się wirusa z powierzchni na siebie.

Życzymy dużo zdrowia w tym trudnym czasie! Dołożymy wszelkich starań, aby pobyty naszych Gości w Tristan Hotel & SPA były bezpieczne, spokojne i komfortowe.

Zdjęcia należą do Tristan Hotel & SPA

W naszym hotelu dbamy o bezpieczeństwo Gości, dlatego staramy się śledzić wszystkie zmiany w zaleceniach Ministerstwa Zdrowia i konsekwentnie kształcimy naszą załogę o zasadach jakich należy przestrzegać aby wszyscy mogli czuć się u nas bezpiecznie. Sprawdź w sekcji bezpieczny hotel jak dbamy o Twoje zdrowie

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 950zł/noc /para