Kupując pluszaka pomagasz zwierzakom!

Kupując pluszaka pomagasz zwierzakom!

 
Od kilku dni na recepji możecie znaleźć ręcznie robione maskotki foczek, sarenek i zajączków. Zachęcamy was do zakupu i przy okazji pomocy zwierzetom, ponieważ dochód z maskotek przekazujemy na schroniska i azyle dla zwierząt.

 

Tristan Hotel & SPA jest przyjazny rodzinie. Nie bez przyczyny zaczynamy nasz dzisiejszy wpis od tego zdania. Rodzina, to według nas nie tylko więzy krwi czy formalne przyrzeczenia, ale także Ci, z którymi nie jesteśmy spokrewnieni w żaden sposób, ale kochamy ich miłością prawdziwą. Rodziną są dla nas zwierzaki, które towarzyszą nam na co dzień, wyjeżdżają z nami na urlopy, a nie raz także, chodzą z nami do pracy.

Miłość do zwierząt towarzyszyła nam od samego powstawania hotelu: nasze futra przyjeżdżały z nami doglądać budowy, a te bezpańskie, które potrafiły pojawić się wśród niedokończonych jeszcze murów otaczaliśmy opieką szukając im najlepszego na świecie domu.

 

Hotelowe ręcznie robione maskotki foki
 
Tuż po powstaniu hotelu wiedzieliśmy, że futrzaści milusińscy będą mogli zatrzymać się u nas razem ze swoimi opiekunami – bez względu na wzrost, wagę, długość sierści czy rodzaj. I tak gościliśmy już wszelkiego rodzaju psy i koty, papugi, króliki, chomiki … Z pobytu każdego z nich mamy świetne wspomnienia (widok rozmachanego ogona sunącego na poranny spacer poprawia humor na cały dzień!), ale także dzięki przekazywaniu części opłaty za zwierzaka, możliwość pomocy tym, którzy nie doświadczyli jeszcze miłości człowieka – czyli zwierzętom
w schroniskach. Wielokrotnie organizowaliśmy zbiórki dla schronisk, w którym zarówno nasi pracownicy, jak i Goście ochoczo uczestniczyli.
 
Teraz, chcielibyśmy pomóc jeszcze bardziej. Niezwykle uzdolniona, członkini naszej załogi, własnoręcznie stworzyła pluszaki, które można zakupić w recepcji. Maskotki są bajkowymi odpowiednikami zwierząt, które można zaobserwować w okolicy: foczki, sarenki i zające. Kwotę, za którą kupisz taką właśnie maskotkę przeznaczamy na okoliczne schroniska i przytuliska i azyle dla dzikich zwierząt.
 
Zapraszamy także Ciebie do zakupu, bo kupując pluszaka pomagasz zwierzakom!
 

Tristan Hotel & SPA to hotel przyjazny zwierzętom – do nas możesz zabrać swojego ukochanego pupila na urlop. Nie ma dla nas znaczenia rasa czy wielkość – z przyjemnością ugościmy je wszystkie!

Aby jeszcze bardziej umilić pobyt pupilowi, przygotowaliśmy zestaw powitalny w pokoju, na który składa się między innymi wygodny koc, który pozwoli na położenie się czworonoga obok Ciebie na łóżku. Więcej udogodnień oraz szczegółowe reguły dotyczące pobytu zwierząt znajdziesz w dziale ZWIERZĘTA naszego menu.  

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 999zł/noc /para