Maj rozpoczynamy Warsztatami Wsparcia Mentalnego

Maj w Tristan Hotel & SPA rozpoczynamy
od Warsztatów Wsparcia Mentalnego oraz skupiamy się na pozytywnym wpływie aktywności sportowej na nasze zdrowie.

 
W tym roku zapraszamy na prozdrowotną majówka nad morzem w Tristan Hotel & SPA. Nasi Goście mogą  skorzystać z leczniczych pobytów w hotelu, zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem.
 
Stawiamy na wasze zdrowie, zarówno fizyczne jaki i psychiczne, dlatego podczas Majówki w hotelu odbędą się Warsztaty Wsparcia Mentalnego
dr Bogusława Tołwińskiego. Podczas zajęć terapeutycznych poznacie techniki skutecznego radzenia sobie ze stresem w trudnych sytuacjach, oraz nauczycie się odsuwać myśli, które mają destruktywny wpływ na samopoczucie i zdrowie naszego ciała.
 
 
“Możesz sobie poradzić z wszelkimi przeciwnościami życia, pod warunkiem, że odnajdziesz właściwe klucze do zakamarków własnego umysłu.”
Bogusław Tołwiński warsztaty wsparcia mentalnego
Dr Bogusław Tołwiński

 

Dr Bogusław Tołwiński trzydzieści lat trenuje ciała i umysły ludzi, ukierunkowując na osiąganie wielowymiarowej równowagi we wszystkich aspektach ludzkiego życia. Jest pierwszym trenerem Mistrza Świata w potrójnym IRON MAN Roberta Karasia oraz socjoterapeutą wspierającym rozwój osobisty.

 
Pracuję w/g własnej idei Open Balance, która opiera się na równomiernym i zbalansowanym rozwoju na poziomie ciała, ducha i umysłu. Człowieka postrzegam jako holistyczną całość, w której nie oddziela się ciała od umysłu. Wspierając pojedynczo każdy z trzech obszarów jednocześnie wzmacniam je wszystkie jako całość. Słucham i zadaję pytania, a intuicja wspierana doświadczeniem umysłu podsyła mi właściwe słowa, które potem trafiają do serca słuchacza.​
Bogusław Tołwiński warsztaty wsparcia mentalnego
Dr Bogusław Tołwiński

 

Idea Sportu Pozytywnego zwraca szczególną uwagę na pozytywne emocje, które są napędem do działania i najlepszą motywacją. Podczas weekendu Majówkowego dr. Tołwiński poprowadzi również zajęcia ruchowe na w lesie i na plaży w stylu open-slow-move. Chętni będą mogli zanurzyć stopy w Bałtyku, a nawet zamorsować, czyli w naturalny sposób rozluźnić ciało poprzez rozgrzanie, ekspozycję na zimno i ponowne ogrzanie. Takie działanie w cudowny sposób koi układ nerwowy i wprowadza w stan relaksacji.
 
 
 

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 999zł/noc /para