Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Morskim na plaży w Kątach Rybackich

W najbliższy weekend nie może was zabraknąć na plaży w Kątach Rybackich. Kibicuj zawodnikom podczas Mistrzostw Polski w Ratownictwie Morskim.

 

Już w najbliższą sobotę w Kątach Rybackich rozpoczną się Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Morskim. Zapraszamy w samo południe w sobotę (6.08), by podziwiać to wyjątkowe wydarzenie. Ratownicy z całego kraju będą rywalizować w konkurencjach indywidualnych i drużynowych, będących symulacją rzeczywistych akcji ratowniczych, w oparciu o regulamin zawodów sportowych International Life Saving Federation (ILS).
Te zawody to nie tylko najważniejsza impreza z zakresu sportowego ratownictwa wodnego, ale także propagowanie tego wyjątkowego i potrzebnego zawodu.

Tristan Hotel & SPA po raz kolejny uczestniczy w wydarzeniu jako jeden ze sponsorów, w tym roku dbając
o pełnowartościowe posiłki dla wszystkich uczestników.

Update:

Zawodnicy dzielnie rywalizowali w 8 konkurencjach (4 drużynowych i 4 indywidualnych) na plaży i w morzu w klasyfikacji JUNIOR, OPEN, MASTERS. Dodatkowo, rozegrana została konkurencja Garmin Rescue Heroe, na którą złożyło się: 300 M pływanie w morzu, 1 km biegu po plaży i 300 M pływania na desce ratowniczej. Zwycięzcami zostali: Karolina Faszczewska oraz Grzegorz Mończak. Drużynowym Mistrzem Polski w kat. Panów został zespół CKS Szczecin 1 przed połączonymi siłami Wrocławia i Gdyni oraz CKS Szczecin 3. Wśród Pań zwyciężył zespół COŚ Szczecin 2 pokonując Garmin Rescue Team z Poznania i Śląskie WOPR.W klasyfikacji indywidualnej OPEN Panów najlepszy okazał się Radosław Rogoziński (wygrywając również w klas. JUNIORÓW). Klasyfikację Pań wygrała Paula Żukowska.

Wszystkim wygranym i uczestnikom gratulujemy!

Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Morskim

 

Chcesz poznać lepiej nasz hotel? Zapraszamy na krótką podróż przez naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz wszystkie informacje na temat udogodnień  jakie oferujemy oraz atrakcji jakie można znaleźć w okolicy. Kąty Rybackie to również wspaniałe miejsce na spacery i wycieczki rowerowe z bliskimi, a cisza jaką gwarantuje nasz region sprawi, że Tristan będzie numerem jeden dla każdego, kto doceni hotel nad morzem (sprawdź prezentację) z kompleksową ofertą wypoczynkową i serdeczną obsługą Gościa. Jesteśmy kameralnym hotelem, który liczy 57 pokoi – w naszych progach panuje zawsze błoga cisza 😉

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
wakacje nad morzem

od 999zł/noc /para