Niedziele pełne rozrywki – rodzinny czas z Tristanem

Oderwij się od codziennej gonitwy, zakupów,  obowiązków i po prostu zwolnij. Zabierz rodzinę do Kątów Rybackich i spędźcie wspólnie kilka przyjemnych chwil w naszych progach. A jest co robić, przygotowaliśmy dla naszych Gości szereg atrakcji, które wypełnią czas w słoneczne dni jak i w niepogodę.

Odrobina rekreacji:

  • basen kryty z przeciwprądami,  brodzikiem dla dzieci, wygodnymi zestawami wypoczynkowymi; nad całością czuwa wykwalifikowany ratownik WOPR,
  • basen zewnętrzny z dużym słonecznym tarasem wypoczynkowym,
  • sauna sucha, łaźnia parowa, grota solna,
  • jacuzzi,

 

Dla wyjątkowych doznań:

  • Zachęcamy do poznania pełnej oferty masaży, zabiegów na twarz i rytuałów przeznaczonych na różne okoliczności: odprężenie, wyszczuplenie sylwetki, odmłodzenie lub odżywienie skóry – poznaj menu Isolda SPA, nasz zespół pomoże w dobraniu odpowiedniego zabiegu. Z zabiegu może skorzystać jedna osoba, by reszta mogła korzystać z pozostałych udogodnień hotelu lub, dzięki gabinetowi Morskiemu, możesz udać się na wspólny zabieg z drugą osobą.

 

Dla doznań smakowych:

  • Restauracja Kobaltowa to miejsce jedyne w swoim rodzaju na Mierzei Wiślanej. To właśnie tutaj Szef Kuchni, Wojciech Rabiega, łączy bogactwo regionalnych składników by stworzyć wyjątkową kompozycję, która będzie ucztą dla zmysłów.

 

Dla najmłodszych:

  • sala zabaw “Morska Kraina” to miejsce dla najmłodszych, w którym dzieci mogą oddać się przyjemności zabawy,
  • kręgielnia – odrobina rywalizacji dla dorosłych jak również dla dzieci (kręgielnia wyposażona w szyny, które zapobiegną wypadanie kul z toru gdy dzieci rzucają)

 

Promocje cenowe dostępne są zazwyczaj w związku ze specjalnymi pakietami pobytowymi w naszym hotelu. Czasem są to promocje cenowe, a najczęściej są to pakiety wypoczynkowe skrojone na miarę sezonowych okoliczności. Wszystkie pakiety i promocje można sprawdzić odwiedzając dział pakiety pobytowe nad morzem gdzie na bieżąco aktualizujemy wszelkie promocje

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 999zł/noc /para