Nowości w Isolda SPA

Nowe zabiegi w letniej ofercie Isolda SPA

 

Od lipca będziecie mogli poddać się odprężającemu działaniu nowych zabiegów
w bogatej ofercie Isolda SPA. Oprócz naszych autorskich zabiegów z bursztynem
i bestsellerów z olejem z sosny, dołączyły nowe propozycje nawilżające, odżywcze oraz regenerujące, tym jeden zabieg dedykowany specjalnie dla panów oraz zabieg z efektem chłodzącym dla aktywnie wypoczywających.

 

TROPIKALNA ODNOWA (60 min)

Tropikalna Odnowa to silnie nawilżający zabieg o przyjemnym zapachy tropikalnych owoców. Naturalny peeling bogaty w polifenole, ze złuszczającymi nasionami truskawki, doskonale oczyści i usprawni mikrokrążenie skóry. Całość dopełni masaż na naturalnym, 100% oleju kokosowym, który intensywnie odżywi skórę, pozostawiając ją aksamitnie gładką. 

 

CHMIEL Z OLEJEM KONOPNYM (60 min)

Zabieg z oczyszczającym cukrowo-solnym peelingiem i odprężającym masażem tylnych partii ciała. Wyciąg z chmielu i oleju konopnego sprawia, że zabieg oczyści z toksyn, nawilży i zregeneruje suchą skórę. Zabieg dedykowany mężczyznom z męską nuta zapachową.

 

FIT & FRESH (90 min)

Zabieg dla aktywnych, mający na celu pozbycie się napięcia i  regenerację bolących po treningu mięśni. Na początek intensywny peeling solny z olejkami eterycznymi, potem masaż na rozgrzewającym maśle shea a na koniec wyciszająca chłodząca maska na ciało. Po aktywnym wypoczynku zabieg doskonale przywróci nam siły witalne.

 

Zapraszamy do rezerwacji zabiegów mailowo: spa@tristan.com.pl 

lub telefonicznie +48 55 26 72 620

 

Isolda SPA to wyjątkowe miejsce w naszym hotelu, które łączy relaks z dobrą zabawą. Spragnieni odprężenia z pewnością je znajdą w jednym z naszych gabinetów, korzystając z naszych zabiegów i rytuałów wykonywanych przez wykwalifikowany personel. 

Isolda SPA to również kompleks rekreacyjny, który składa się z dwóch saun (suchej i parowej), groty solnej, basenu wewnętrznego z atrakcjami wodnymi, jacuzzi oraz, otwieranego sezonowo, basenu zewnętrznego. Poznaj lepiej nasze SPA nad morzem

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 999zł/noc /para