Piracki Dzień Dziecka – pełen pozytywnych emocji weekend

Jak zorganizować niezapomniane chwile z okazji tego zbliżającego się wyjątkowego dnia? Wybierz się nad morze na specjalny Piracki Dzień Dziecka w Tristanie!

Jeśli szukasz pomysłu na udaną zabawę na Dzień Dziecka, spieszymy z pomocą. W Tristan Hotel & SPA przygotowaliśmy specjalny, pełen pozytywnych emocji weekend. Najlepsze co możemy podarować dziecku to naszą uwagę i wspólnie spędzony czas. Zabawki i upominki są oczywiście miłe i pożądane i ich kolekcje często piętrzą się na półkach i regałach w pokoju naszych dzieci, ale nic nie wzbudza tylu pozytywnych emocji, co kolekcjonowanie niezapomnianych wspomnień Dzieci w hotelu nad morzem
Ahoj przygodo! ARRRRR!
Nawet pirat czasem musi odpocząć. Przemierzając Bałtyk, szaleni poszukiwacze skarbów musieli zejść na stały ląd by uzupełnić zapasy. Trafili w ten sposób na Kąty Rybackie, a wychodząc z lasu ich oczom ukazał się Tristan Hotel & SPA! Dogadaliśmy się więc z piratami, że w zamian za solidne wykarmienie i wypoczynek godny władcy mórz, nauczą swojego fachu naszych najmłodszych Gości. W ten sposób powstał plan animacyjny (serio, nie zmyślamy!), który będzie bawił i uczył. Dzieci rozpoczną od poszukiwania listu w butelce i nauczą się jak go rozszyfrować by odkryć tajemnicę skrywaną podczas weekendu. Bazą wypadową będzie hotelowy plac zabaw. Nie zabraknie również prawdziwych makijaży pirackich i dyskotekowej zabawy z piratami! Aby pozostać z formie, nasi mali piraci mogą spodziewać się zajęć ruchowych i zajęć na basenie! Jeśli rodzice będą chcieli, to też mogą nadrobić formę. Wszak nie puścimy młodego pirata samego w podróż w nieznane! Nasz pomysł na pakiet z okazji Dnia Dziecka oraz program animacji znajdziecie wchodząc w link Dzień Dziecka nad morzem Piracki Dzień Dziecka nad morzem Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych piratów z rodzicami na niezapomniany weekend pełen wrażeń!
Zadzwoń i dowiedz się więcej o ofercie:
+48 55 26 72 600 +48 690 609 290

W naszej Restauracji Kobaltowa na Gości czekają autorskie dania Szefa Kuchni Kornela Winiarskiego, który swoje menu opiera o naturalne składniki przy współpracy z lokalnymi dostawcami. Restauracja Kobaltowa Menu to idealne miejsce na organizację niezapomnianych eventów – urodziny, rocznic, wesel. Zapraszamy!

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
wakacje nad morzem

od 999zł/noc /para