Tymczasowy Punkt Widokowy Przekop Mierzei Wiślanej

Skowronki, koło Kątów Rybackich

2 km

Przekop Mierzei Wiślanej to wzbudzająca kontrowersje inwestycja, o której mówi cała Polska.

Wielu z przejeżdżających obok turystów zatrzymywało się na poboczu drogi, aby zobaczyć na własne oczy, jak wyglądają etapy jej realizacji, dlatego, aby ułatwić obserwację przekopu, Urząd Morski w Gdyni wraz z wykonawcą utworzyli punkt widokowy.

Punkt znajduje na się na leśnym wzniesieniu, około 300 metrów od drogi wojewódzkiej nr 501 prowadzącej przez Mierzeję do Krynicy Morskiej. Oprócz widoku na postęp prac, znajdziemy tu także tablice informacyjne na temat inwestycji.

Zdjęcia są wyłączną własnością Tristan Hotel & SPA

Nasz hotel otoczony jest z każdej strony naturą – z jednej strony przez morze a z drugiej przez Zalew Wiślany. Nie zabraknie również gęstych lasów  obfitujących w ścieżki rowerowe i przepiękne widoki lokalnej fauny. To jednak nie wszystkie atrakcje jakie ma do zaoferowania Mierzeja Wiślana. Niecałe 40 minut jazdy samochodem dojeżdżamy do Elbląga, gdzie można zwiedzić wiele atrakcji kulturowych. Stworzyliśmy naszą ofertę w taki sposób, aby sprzyjała każdej formie wypoczynku, na jaką Gość się zdecyduje. Niezależnie od pogody, jako   hotel nad morzem z basenem zapewniamy aktywny wypoczynek zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jednak przyjeżdżając do nas z daleka, nie zawiedziesz się bogactwem możliwości jakie oferują okolice. 

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 950zł/noc /para