Sala zabaw “Morska Kraina”

Morska Kraina – tu obowiązuje jedna podstawowa zasada – dzieci tu rządzą! 

Zlokalizowana na pierwszym piętrze przytulna sala zabaw, jest miejscem najczęściej odwiedzanym przez najmłodszych, że aż ciężko ich  odciągnąć. Morska Kraina znajduje się daleko od części noclegowej oraz części SPA naszego hotelu – jest to zarazem gwarancja, że dokazywanie dzieci nie będzie zakłócało pobytu innych Gości a dzieci mogą szaleć do woli. 

Podstawowym wyposażeniem sali jest całe mnóstwo zabawek, maskotek, kredek, puzzli i wszelkich rekwizytów, które pomogą dzieciom w zabawie ale i również w rozwoju. Nie zabraknie tu również basenu z kulkami oraz telewizora na puszczenie bajek. 

Wygodna, miękka wykładzina, która jest również wyłożona na ścianach, gwarantuje bezpieczeństwo zabawy a łazienka (w sali) zagwarantuje nieprzerwaną zabawę a rodzice nie spuszczą dzieci z oka na zbyt długo. 

Śmiech dziecka to dla nas największa nagroda i zarazem informacja, że czują się w naszych progach dobrze. Dlatego stworzyliśmy szereg udogodnień dla najmłodszych Gości naszego hotelu a wiele pakietów wypoczynkowych dostosowujemy tak, aby dzieci zawsze mogły znaleźć coś dla siebie.

Aby poznać wszystkie udogodnienia jakie przygotowaliśmy dla dzieci, koniecznie zajrzyj na podstronę hotel nad morzem dla dzieci, gdzie znajdziesz w kilku prostych krokach informacje, które nie pozostawią wątpliwości, że Tristan Hotel & SPA to miejsce dla Ciebie i twoich pociech

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 999zł/noc /para