Solidarni z Ukrainą!

Drodzy Goście,
Jesteśmy bardzo poruszeni obecną, tragiczną sytuacją w Ukrainie. Od kilku lat część naszej załogi stanowią Ukrainki i Ukraińcy. W tym trudnym czasie jesteśmy całym sercem z naszymi pracownikami ich rodzinami.

 

💙 💛 Staramy się wspierać naszych sąsiadów z Ukrainy, dlatego czynnie włączamy się w pomoc wszystkim osobom, rodzinom z dziećmi i zwierzętami, które potrzebują schronienia i wyżywienia. Znajdą je w naszych progach. Oferujemy również pracę.

💙 💛 Dołączamy także do lokalnej zbiórki i zachęcamy również Was do przekazywania potrzebnych rzeczy, które możecie zostawić u nas w hotelu (na recepcji). My zawieziemy je do punktu pomocy w gminie Sztutowo lub Nowym Dworze Gdańskim. Potrzebne są: artykuły medyczne (opaski uciskowe, bandaże, plastry idt.), artykuły higieniczne, artykuły dla dzieci (pieluszki, mokre chusteczki, mleko modyfikowane), ciepłe koce, śpiwory, karimaty, ciepłe ubrania, buty (nowe), latarki, baterie, powerbanki, apteczki pierwszej pomocy, suchy prowiant (konserwy-mięsne, rybne, pasztety, owoce w puszce, orzechy, bakalie, twarde cukierki, batony, herbatniki suchary, zupki instant), mleko w proszku, olej, cukier, taśma izolacyjna.

UPDATE z 4.03.2022

Kochani obecnie najbardziej potrzebne są środki higieniczne dla dzieci, mleko modyfikowane dla dzieci oraz artykuły medyczne (bandaże, opaski uciskowe, leki przeciwgorączkowe dla dorosłych i dzieci).

 

Jednocześnie zapewniamy Was, że działamy normalnie i zapraszamy serdecznie na marcowe pobyty. Przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych ofert i promocji, które pozwolą złapać chwilę wytchnienia.

➡️ OFERTA PAKIETOWA

 

Dziękujemy za uwagę i czekamy na Was z utęsknieniem!

#solidarnizukrainą 💙 💛 

 

W naszej Restauracji Kobaltowa na Gości czekają autorskie dania Szefa Kuchni Kornela Winiarskiego, który swoje menu opiera o naturalne składniki przy współpracy z lokalnymi dostawcami. Restauracja Kobaltowa Menu to idealne miejsce na organizację niezapomnianych eventów – urodziny, rocznic, wesel. Zapraszamy!

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
wakacje nad morzem

od 999zł/noc /para