Świąteczny nastrój w hotelowym lobby

Coraz bliżej Święta… coraz bliżej Święta i widać to również w każdym zakamarku naszego hotelu.

 

Wraz z nastaniem imienin Świętego Mikołaja hotelowe wnętrza zaczęły wypełniać się nastrojowymi lampkami, dekoracjami, pojawiły się zielone choinki, a na nich kolorowe bombki. W korytarzach rozchodzi się też zapach goździków i innych korzennych przypraw.

Jak co roku pojawiły się także urocze krasnale poukrywane w różnych zakamarkach hotelu, najwięcej ich nasi najmłodsi Goście mogą odnaleźć w hotelowym lobby. Zostało ono zamienione na ten magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia w prawdziwą świąteczną krainę. Pojawiły się nie tylko świąteczne dekoracje, ale również ciepłe kocyki i poduszki, którymi można się otulić i z ciekawą książką, zaszyć na wiele godzin w naszym lobby, popijając rozgrzewające zimowe napoje przygotowane specjalnie na ten okres. Stworzyliśmy to miejsce w taki sposób, aby każdy Gość poczuł tą niesamowitą bajkową atmosferę Świąt.

 

Aby poczuć więcej świątecznego klimatu obejrzyj hotelowy VLOGMAS pełen widoków magicznej natury Mierzei Wiślanej oraz migawek z przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia.

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas! Jeśli jakieś chwile są warte zapamiętania to właśnie te spędzone z rodziną. 

Zarezerwuj pakiet BOŻE NARODZENIE nad morzem w TRISTAN HOTEL & SPA i zapomnij o wielodniowych przygotowaniach przedświątecznych – my zadbamy o wszystko.

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 950zł/noc /para