#RATUJMYPOLSKIEHOTELE – dołącz do akcji i kup voucher na nocleg w hotelu a my powiększymy jego wartość

Szczegóły oferty

Szanowni Goście, obecni i przyszli, ze względu na panującą pandemię, cały świat jakby zatrzymał się.

Od lat z dumą gościmy Was w naszych progach, oferując  wydawać by się mogło coś oczywistego, a tak niedostępnego w dzisiejszych czasach – błogi spokój i serdeczną atmosferę. Nasz wspaniały zespół, na co dzień wkłada w swoją pracę całe serce, żeby umilić pobyt wszystkim Gościom.

Nikt z nas nie mógł przewidzieć tego co się wydarzy i nikt z nas nie mógł się na to przygotować. Abyśmy mogli za kilka miesięcy, gdy widmo zagrożenia minie, mogli ponownie ugościć Państwa w naszych progach, zachęcamy teraz do wsparcia nas w tych trudnych chwilach. 

Mogą to Państwo zrobić kupując symboliczną cegiełkę w postaci vouchera kwotowego na zakup dowolnego pakietu pobytowego w naszym hotelu. Voucher może zostać zakupiony na dowolną kwotę,  a w podziękowaniu za wasze wsparcie, my dodamy od siebie dodatkowe 15% do jego wartości              (tj. kupując voucher za 100 zł, otrzymujecie od nas voucher o wartości 115 zł). Zakupiony w ten sposób voucher można wykorzystać w ciągu roku od daty zakupu.

Kupując voucher cegiełkę pomożecie nam utrzymać miejsca pracy i zachować to wspaniałe miejsce budowane przez lata dla Was kochani!

Ratujmy wspólnie turystykę, ocalmy polskie hotele 

#ratujmypolskiehotele

#zmienterminnieodwoluj

 

istotne informacje
RATUJMYPOLSKIEHOTELE
wykorzystaj voucher przez rok od daty zakupu
w podziękowaniu, powiększymy wartość vouchera o 15%
voucher można wykorzystać na dowolny pakiet dostępny w ofercie naszego hotelu
świetna okazja by kupić prezent bliskiej osobie lub zaplanować wyjazd do SPA w atrakcyjnych warunkach
ratujmy polskie hotele

udogodnienia dla dzieci

Możliwość bezpłatnej rezerwacji do pokoju udogodnień dla rodzin z dziećmi:

  • Łóżeczka turystyczne i pościel dziecięca
  • Maty antypoślizgowe pod prysznic
  • Zaślepki na kontakty
  • Wanienki, nocniki, nakładki na WC
  • Podgrzewacz do butelek
  • Podesty pod umywalkę
  • Dodatkowe poduszki, pościel
  • Szlafroki kąpielowe dziecięce
  • Bezpłatne wypożyczenie do pokoju gier planszowych i puzzli

(Ilość ograniczona prosimy o uwzględnienie wybranych udogodnień dla rodziny, przy dokonywaniu rezerwacji)

przydatne informacje

Śniadania i obiadokolacje w formie bufetów serwowane są przy minimum 20 osobach korzystających z oferty. W przypadku mniejszej liczby osób posiłki serwowane są ze specjalnej karty menu.
 
Prosimy o dokonywanie rezerwacji zabiegów minimum 3 dni przed planowanym przyjazdem. W przypadku niedokonania wcześniejszej rezerwacji, termin zabiegu zostanie wyznaczony przez hotel. Rezerwacje i szczegółowe informacje na temat zabiegów można uzyskać kontaktując się telefonicznie pod numerem 48 55 26 72 620 lub e‐mailowo na spa@tristan.com.pl
 
Pakiet  nie łączy się z innymi promocjami
warunki anulacji
Uprzejmie informujemy, że rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu zadatku w wysokości 40% wartości pobytu na konto hotelu. Zadatek jest bezzwrotny. Jednocześnie informujemy, że wpłata zadatku i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza potwierdzenie akceptacji warunków rezerwacji określonych w regulaminie. Nie wpłacenie zadatku w uzgodnionym terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji.
opłata klimatyczna
W recepcji hotelu zostanie pobrana opłata klimatyczna za pobyt w wysokości 1,50 zł za każdy dzień pobytu od osoby . Opłata w całości przekazywana jest do Gminy Sztutowo na podstawie art. 19 pkt 1 lit. B i art. 19 pkt 2 ustawy z dnia 12 stycznia 1991 roku o podatkach i opłatach lokalnych (tekst jednolity Dz. U z 2010 r. Nr 95 poz.613 ze zmianami) oraz art. 18 ust 2 pkt 8 oraz art. 41 ust 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym ( tekst jednolity z 2001 roku Dz. U Nr 142 poz. 1591 ze zmianami) w związku z Uchwałą Nr XV/144/2016 Rady Gminy Sztutowo z dnia 25 stycznia 2016 roku.

Ta strona używa COOKIES.Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.