Wracamy 8 maja!

Hotele ponownie otwarte! Hura! Wracamy 8 maja

 

To cudowna wiadomość, ponownie się otwieramy! Wszystkich stęsknionych za morską bryzą, cisza i spokojem, zapraszamy do przyjazdu i wypoczynku w naszym hotelu.
Z całego serca dziękujemy za Wasze wsparcie w tym trudnym czasie i wszystkie miłe słowa oraz zakupione vouchery-cegiełki. Jesteście Kochani! 😘❤️💞❤️

➡️ Już teraz zachęcamy do rezerwacji specjalnych pakietów z bezkosztową możliwością anulacji rezerwacji, znajdziesz je na naszej stornie internetowej, w dziale PAKIETY.

📞 Zadzwoń do recepcji i dowiedź się więcej pod nr tel. +48 55 26 72 600 lub +48 690 609 290

Informujemy, że hotel wdrożył specjalne zasady bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Mając na uwadze zmieniające się rozporządzenia, które nieustannie monitorujemy, będziemy dostosowywali się na bieżąco, aby spełnić wszystkie wytyczne. Więcej o nowych zasadach, możesz poczytać na naszej stronie internetowej i blogu (KLIKNIJ TUTAJ)

Do zobaczenia w Tristanie!

Promocje cenowe dostępne są zazwyczaj w związku ze specjalnymi pakietami pobytowymi w naszym hotelu. Czasem są to promocje cenowe, a najczęściej są to pakiety wypoczynkowe skrojone na miarę sezonowych okoliczności. Wszystkie pakiety i promocje można sprawdzić odwiedzając dział pakiety pobytowe nad morzem gdzie na bieżąco aktualizujemy wszelkie promocje

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 999zł/noc /para