Wracamy 8 maja!

Hotele ponownie otwarte! Hura! Wracamy 8 maja

 

To cudowna wiadomość, ponownie się otwieramy! Wszystkich stęsknionych za morską bryzą, cisza i spokojem, zapraszamy do przyjazdu i wypoczynku w naszym hotelu.
Z całego serca dziękujemy za Wasze wsparcie w tym trudnym czasie i wszystkie miłe słowa oraz zakupione vouchery-cegiełki. Jesteście Kochani! 😘❤️💞❤️

➡️ Już teraz zachęcamy do rezerwacji specjalnych pakietów z bezkosztową możliwością anulacji rezerwacji, znajdziesz je na naszej stornie internetowej, w dziale PAKIETY.

📞 Zadzwoń do recepcji i dowiedź się więcej pod nr tel. +48 55 26 72 600 lub +48 690 609 290

Informujemy, że hotel wdrożył specjalne zasady bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Mając na uwadze zmieniające się rozporządzenia, które nieustannie monitorujemy, będziemy dostosowywali się na bieżąco, aby spełnić wszystkie wytyczne. Więcej o nowych zasadach, możesz poczytać na naszej stronie internetowej i blogu (KLIKNIJ TUTAJ)

Do zobaczenia w Tristanie!

Specjalne promocje cenowe dostępne są zazwyczaj w związku ze specjalnymi pakietami pobytowymi w naszym hotelu. Czasem są to promocje cenowe, a najczęściej są to pakiety wypoczynkowe skrojone na miarę sezonowych okoliczności. Wszystkie pakiety i promocje można sprawdzić odwiedzając dział pakiety pobytowe nad morzem gdzie na bieżąco aktualizujemy wszelkie promocje

SPRAWDŹ NASZE PAKIETY

najkorzystniejsze ceny zyskasz zawsze rezerwując przez stronę
zapłać bezpiecznie przy pomocy karty kredytowej lub przelewu
nasza załoga jest gotowa by pomóc w razie problemów

Chcesz sprawić bliskiej osobie nieszablonowy prezent? My w tym pomożemy!

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl

Ta strona używa COOKIES.Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.