Zamarznięty Bałtyk. Zobacz bajkową zimę i skute lodem morze w Kątach Rybackich

Zamarznięty Bałtyk!

Zobacz bajkową zimę i skute lodem morze
w Kątach Rybackich

 

Stało się, po wielu wielu latach ciepłych zim w końcu możemy zaobserwować to niezwykłe zjawisko – zamarznięte Morze Bałtyckie.

Spacerując ostatnimi dniami po plaży można odnieść wrażenie, że jest się w magicznej lodowej krainie, niczym z bajko o Elsie i Annie. Brzeg morza skuty lodem, plaża pokryta białym puchem, zamarznięte kry układają się w niesamowite wzory. Już dawno nie było tak pięknej zimy.

Zamarznięty Bałtyk, skute lodem morze, zima 2021

Dzięki utrzymującej się minusowej temperaturze, brzeg Bałtyku zamarzł, a silny wiatr wepchnął krę na plażę, przez co nie do końca widać gołym okiem, gdzie kończy się plaża a zaczyna morze. Przypominamy, że wchodzenie na taką krę, może skończyć się jej zarwaniem i osunięciem do morza, kra jest miejscami bardzo śliska. Dlatego warto obserwować to niezwykłe zjawisko z bezpiecznej odległości. 

Temperatura i pogoda mają ulec wkrótce zmianie, dlatego jeśli nie zdążysz nas odwiedzić, by zobaczyć piękną mroźną krainę Mierzei Wiślanej, zachęcamy Cię do zobaczenia naszej bajkowej galerii oraz filmu. W roli głównej oczywiście Matka Natura.

Zamarznięty Bałtyk, skute lodem morze, zima 2021

(Kliknij na miniaturę, aby otworzyć powiększone zdjęcie.)

Zamarznięty Bałtyk, skute lodem morze, zima 2021

A już wkrótce kolejny odcinek naszej nowej serii “Bądź bliżej natury”. Jeśli jesteś fanem przyrody, to obserwuj z nami jak zmienia się magiczny świat natury Mierzei Wiślanej, wraz z kolejnymi miesiącami. Obserwuj naszego bloga i bądź na bieżąco.

Zamarznięty Bałtyk, skute lodem morze, zima 2021

Tristan Hotel & SPA to idealne miejsce na wypoczynek z całą rodziną.

Dokładamy wszelkich starań, aby umilić i uatrakcyjnić czas pobytu naszym najmłodszym Gościom. Dla rodziców przygotowaliśmy wiele udogodnień, dzięki którym pobyt będzie jeszcze bardziej komfortowy.

Sprawdź nasz wszystkie udogodnienia i atrakcje DLA DZIECI.

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 999zł/noc /para