NEWSLETTER

WPADAJ DO NAS CZĘŚCIEJ

Zostań z nami w kontakcie.  Odbierz kod rabatowy na pierwszą rezerwację i przekonaj się, że warto do nas wracać. 

Będziemy przysyłali maile z nowościami na naszym blogu, nowymi pakietami i promocjami przeznaczonymi wyłącznie dla subskrybentów. 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAPISAĆ? PYTANIA I ODPOWIEDZI
  1. Jak często dostanę od hotelu newslettera? Po pierwsze i najważniejsze, nie zasypiemy Cię SPAM’em. Na naszą skrzynkę też wpada  dużo niezamówionej treści i też tego nie lubimy 😉 Spodziewaj się wiadomości od nas raz na 1-2 tygodnie.
  2. Czego mogę się spodziewać w wiadomościach? Mamy dużo do opowiedzenia o naszym hotelu i chcemy dzielić się z Tobą tymi informacjami. Oczekuj nowości z życia hotelu, ciekawostek z bloga, nowych vlogów a także kodów rabatowych i limitowanych promocji (przeznaczonych wyłącznie dla naszych subskrybentów).
  3. Korzyści z zapisania się do newslettera. Przede wszystkim dołączasz do grona osób, które otrzymają szereg korzyści z rezerwowania pobytów w naszym hotelu. Prezent powitalny, limitowana promocja cenowa, wyprzedaże, First Minute to tylko część propozycji jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.
  4. Oferta limitowana. Wiele naszych promocji w newsletterze będzie ograniczona czasowo. Dowiedzieć się możesz o nich wyłącznie dołączając do grona subskrybentów. Część ofert będzie dostępnych wyłącznie przez ograniczony czas lub do wyczerpania puli promocyjnej. 
  5. Jak się wypisać? Możesz to zrobić na dwa wygodne sposoby – po prostu napisz do nas, że nie chcesz już więcej prenumerować newslettera lub kliknij w przycisk “wypisz / unsubscribe”, który znajduje się na końcu każdego newslettera…mamy jednak nadzieję, że tego nie zrobisz 😉