Często zadawane pytania przez Gości

i oczywiście nasze odpowiedzi 🙂

dla ułatwienia komunikacji, odpowiadam na...

NAJCZĘSTSZE PYTANIA ZADAWANE PRZEZ GOŚCI

Mając na uwadze komfort naszych Gości, zebraliśmy najczęstsze pytania zadawane przez przyjazdem do naszego hotelu. Mamy nadzieję, że pozwoli to usprawnić planowanie podróży i przekona, że nasz hotel jest właściwym miejscem na spędzenie urlopu.

Czy hotel jest otwarty i czy jest to legalne?

Nasz hotel działa od 23.04.2021 jako placówka paramedyczna. Śledzimy na bieżąco rozporządzenia rządu i dopasowujemy się do wszelkich zaleceń. Zgodnie z rozporządzeniem z dnia 19.03.2021r. rozdział 3, z usług hotelarskich mogą korzystać pacjenci i ich opiekunowie, w celu uzyskania świadczenia opieki zdrowotnej.

Zapraszamy wszystkie osoby, cierpiące na wszelkie dolegliwości związane ze złym samopoczuciem wywołanym lockdown’em, takich jak brak ruchu, rozdrażnienie, problemy z plecami.

Do hotelu można podróżować również służbowo – pełna lista branż oraz zawodów, która może aktualnie nocować w hotelach znajduje się pod TYM ADRESEM (link) 

Czy w hotelu jest bezpiecznie?

Od początku wybuchu pandemii, nasz hotel przestrzegał ściśle reżimu sanitarnego. Pozostaliśmy w stałym kontakcie z lokalnym sanepidem i dostosowujemy się do wszelkich zmian w zaleceniach publikowanych przez rząd. Na terenie hotelu obowiązuje nakaz noszenia maseczek a niektóre usługi zostały ograniczone. 

Odpowiadamy więc TAK i uspakajamy – w hotelu jest bezpiecznie

Szczegółowe informacje na temat bezpieczeństwa w naszym hotelu można znaleźć pod TYM ADRESEM

Czy mój zadatek przepada gdy zachoruję na COVID lub będę na kwarantannie?

Zdrowie jest najważniejsze. Dlatego w przypadku hospitalizacji lub konieczności odbycia kwarantanny spowodowanej kontaktem z osobą, która choruje na COVID, bezkosztowo przeniesiemy wartość rezerwacji na inny termin.  

Jakie posiłki można zamówić w hotelu i w jakich godzinach są serwowane?

Nasze posiłki są serwowane w godzinach funkcjonowania restauracji Kobaltowa 14:00-21:00 (godziny otwarcia restauracji mogą ulec zmianie w zależności od sezonu). Restauracja serwuje autorskie dania Szefa Kuchni, które można znaleźć pod TYM ADRESEM (link)   

Śniadania wydawane są w godzinach 08:00-11:00

Obiadokolacje wydawane są w godzinach 17:00-19:00

Godziny dodatkowych posiłków, jak lunche lub snackbar, uzależnione są terminu oraz pakietu specjalnego (informację będzie można uzyskać w recepcji hotelu lub na stronie z pakietem) – zapraszamy do odwiedzenia działu PAKIETY POBYTOWE NAD MORZEM

Czy możliwe jest wcześniejsze zameldowanie?

Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 16:00, jeśli jednak zarezerwowany  przez Państwa pokój będzie dostępny wcześniej, z przyjemnością go udostępnimy.  

Czy można w hotelu realizować bon turystyczny?

Aktualnie nie realizujemy Polskiego Bonu Turystycznego

Czy w hotelu można palić?

Na terenie hotelu, w przestrzeniach wspólnych, w pokojach (w tym na balkonach) obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych, innych pochodnych w tym również e-papierosów, dymiarek, urządzeń generujących parę oraz używania produktów dymiących, substancji smolących. 

Podróżuję z własnymi rowerami, czy można je gdzieś zostawić?

W sezonie letnim udostępniamy naszym Gościom hotelowym miejsce do zaparkowania i zapięcia rowerów. Miejsce jest zabezpieczone przed deszczem. 

Ponad to, rowerzyści chcący się zatrzymać w naszej restauracji, również mają możliwość przypięcia rowerów w wyznaczonym miejscu. 

Mam wartościowe przedmioty, czy mogę je gdzieś bezpiecznie zdeponować?

Recepcja hotelowa wyposażona jest w pancerny sejf. W przypadku chęci pozostawienia wartościowych przedmiotów, można je pozostawić na krótki czas (nieprzekraczający długości pobytu Gościa). 

Jakie są wymiary basenu i jaka jest temperatura?

Tafla wody basenu wewnętrznego w kompleksie ISOLDA SPA wynosi ok. 94m2. Basen nie nie ma regularnych kształtów, dlatego nie ma możliwości podać konkretnych wymiarów szerokości i długości. 

Basen wewnętrzny podzielony jest na trzy strefy: brodzik  o głębokości ok. 0,40m, płytsza część basenowa o głębokości ok. 0,90m, głębsza część basenowa o głębokości ok. 1,35m. Temperatura wody w basenie wewnętrznym wynosi ok. 28-29 stopni Celsjusza

Basen zewnętrzny funkcjonuje wyłącznie w sezonie letnim, przy sprzyjającej pogodzie. Wejscie na basen zewnętrzny prowadzi przez kompleks ISOLDA SPA. Wymiary basenu zewnętrznego wynoszą 10m x 6m, głębokość basenu wynosi 1,20m

Czy akceptujecie zwierzęta? Jeśli tak to jakie?

Zdajemy sobie sprawę, że zwierz domowe to również członek rodziny, dlatego z ogromną przyjemnością ugościmy każdego czworonoga w naszych progach. Akceptujemy duże rasy psów, koty oraz inne zwierzęta domowe. Obowiązuje regulamin, którego należy przestrzegać w przypadku noclegu z pupilem. 

Wszystkie informacje na temat pobytu zwierząt w hotelu można znaleźć pod adresem ZWIERZĘTA W HOTELU