Pakiety pobytowe nad morzem

Rodzinne pakiety, długie weekendy lub po prostu spontaniczny wypad na weekend

Indywidualne i rodzinne pakiety pobytowe

Ciesz się każdą chwilą, którą spędzasz z rodziną w naszym hotelu. Przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych elastycznych pakietów wypoczynkowych, które nadają się zarówno na długie pakiety rodzinne nad morzem ale też pozwolą cieszyć się błogim spokojem dla par lub osób podróżujących z pupilami. 

Wokół hotelu rozciąga się przepiękny las, który zachwyca śpiewem ptaków, które towarzyszą nam podczas długich, leniwych spacerów. Zimową porą, pokryty śnieżnobiałym puchem, nie traci na uroku a wręcz zyskuje na tajemniczości. Na końcu leśnej podróży zostaniemy nagrodzeni piaszczystą plażą, wolną od zasłaniających horyzont parawanów i tłumów. Tak, u nas jest spokojnie i bezpiecznie! 

Pakiety pobytowe rezerwowane przez naszą stronę są gwarancją najkorzystniejszej ceny i wsparcia naszego zespołu podczas doboru odpowiednich usług. 

Powyższe propozycje pobytowe obejmują wszystkie nasze pakiety dostępne przez cały rok, ale też te, które dostępne są sezonowo – jak ferie zimowe, powitanie nowego roku czy wakacje. Z nami możesz zaplanować urlop nawet z rocznym wyprzedzeniem. Rezerwując wcześniej, możesz spodziewać się atrakcyjniejszej propozycji cenowej. 

Większość pakietów sezonowych to naturalnie pakiety rodzinne. Nad morzem jednak, tak samo jak i w naszym hotelu, jest mnóstwo miejsca by ugościć osoby chcące wypocząć samotnie czy też z bliską osobą, dlatego nasze oferty są tak skonstruowane, żeby zawsze dopasować się do naszych Gości. Rozbudowana infrastruktura hotelu sprawi, że śmiech dzieci nie będzie wpływał niekorzystnie na komfort masażu w hotelowym SPA.

Bogate pakiety rodzinne to jednak nie wszystko co mamy do zaoferowania. Od samego początku staraliśmy aby kojarzono nas jako hotel nad morzem dla dzieci (czytaj więcej). Osiągnęliśmy to poprzez kompleksowe zadbanie o maluchów, od wypoczynku, po zabawę i pełne brzuszki. Dlatego na basenie znajdziesz brodzik dla dzieci, w restauracji nie zabraknie stolików do karmienia maluszków a w pokojach możesz spodziewać się wyposażenia, którego nie będzie trzeba zabierać w podróż.

Do zobaczenia w Kątach Rybackich!