Pakiety SPA nad Morzem

Wymarzony weekend, a może aktywny relaks z zabiegami?

Rezerwuj pakiety SPA dostosowane do każdej pory roku

Rezerwuj noclegi w najpiękniejszej części polskiego morza o każdej porze roku. Przeglądaj pakiety spa nad morzem, które sprzyjają odprężeniu lub takie, które pomagają w odchudzaniu i zachowaniu aktywności nawet podczas urlopu.

Na terenie naszego hotelu, oprócz oferty zabiegowej, znajdują się strefy relaksu, takie  jak grota solna, w której możesz oddać się błogiemu odprężeniu…

Dopełnieniem naszej oferty jest wszechobecna, kojąca cisza, którą próżno szukać w innym regionie Polski. Mierzeja Wiślana obfituje w gęste lasy, pośród których wesoło pośpiewują ptaki, szerokie piaszczyste plaże, w sam raz na spacery i ścieżki rowerowe, rozciągnięte po całym Parku Krajobrazowym

Nasze pakiety zostały skomponowane w taki sposób, aby lepiej dopasować się do oczekiwań naszych Gości. Osoby zapracowane, które nie mogą pozwolić sobie na długie wyjazdy urlopowe, znajdą propozycje na udany weekend SPA nad morzem z dwoma zabiegami, wyżywieniem i dodatkowymi udogodnieniami. Nie zabraknie również propozycji na dłuższe pobyty (3 lub 4 noce) obfitujące w serię zabiegów na ciało.

Jeśli szukasz natomiast szybkiego wypoczynku w tygodniu,  z pewnością propozycja “Uwolnij się od stresu” będzie w sam raz dla Ciebie. Wygodny dojazd z trasy S7 do Kątów Rybackich sprzyja spontanicznym wypadom z bliskimi, po co więc ograniczać się do jednodniowej wyprawy, skoro można uczynić z tego porządny urlop w promocyjnej cenie?  

Jeśli spośród powyższych propozycji nie ma niczego dla Ciebie, zawsze możesz skorzystać z naszego bestsellera – pakietu MOJE SPA, który gwarantuje pełną swobodę w doborze zabiegów dla każdej osoby. Doskonale wiemy, jak ważny jest wypoczynek i równowaga ciała i ducha, nie warto przy tym ograniczać się do weekendów. Każdy pakiet można dowolnie wydłużyć lub wzbogacić o dodatkowe udogodnienia – wystarczy krótki kontakt mailowy z naszą załogą, dołożymy wszelkich starań aby zaspokoić Twoje potrzeby!