Pomysł na świąteczny prezent? Tristan!

Świąteczny pomysł na prezent? Jesteśmy gotowi!

Zbliżają się święta. Wyjątkowy i zarazem magiczny czas w roku przepełniony pysznymi potrawami i rodzinną atmosferą.

Jest to też czas czas obdarowywania bliskich wyszukanymi prezentami, które w pewnym sensie pozwolą podkreślić jak cieszymy się, że druga osoba jest blisko nas. 

To właśnie z myślą o takich chwilach postanowiliśmy podsunąć (a właściwie polecić się) pomysł na prezent w postaci spędzenia kilku przytulnych chwil nad morzem. Podarowując prezent w postaci hotelu, nie przekazujemy łózka, pokoju na kilka dni czy śniadania. Podarowujemy natomiast dużo doznań – błogi relaks i ciszę (których tak bardzo nam teraz brakuje), pyszną kuchnię (o którą zadba nasza załoga, nie musisz niczego szykować ani planować), czyste powietrze (doskonała okazja by uciec z miasta i smogu). 

Każdy voucher przygotowany jest w niecodziennej oprawie, z mini szarfą prezentową 

Pomysł na prezent

ikonka-tristana
Voucher na konkretny pakiet

Nasza oferta pakietowa przygotowana jest na cały rok do przodu. Przygotowaliśmy dla naszych Gości pakiety na każdą okazję - romantyczny pobyt dla dwojga, wakacje, ferie zimowe, czy długi weekend majowy.
Wybierz jedną z dostępnych propozycji, a my zajmiemy się resztą

ikonka-tristana
Voucher kwotowy

Uniwersalny prezent na każdą okazję dla niezdecydowanych. Osoba obdarowana takim voucherem będzie mogła zdecydować na jaki rodzaj relaksu ma ochotę. Niezależnie czy będzie to Day SPA, nocleg czy kolacja

Śmiech dziecka to dla nas największa nagroda i zarazem informacja, że czują się w naszych progach dobrze. Dlatego stworzyliśmy szereg udogodnień dla najmłodszych Gości naszego hotelu a wiele pakietów wypoczynkowych dostosowujemy tak, aby dzieci zawsze mogły znaleźć coś dla siebie.

Aby poznać wszystkie udogodnienia jakie przygotowaliśmy dla dzieci, koniecznie zajrzyj na podstronę hotel nad morzem dla dzieci, gdzie znajdziesz w kilku prostych krokach informacje, które nie pozostawią wątpliwości, że Tristan Hotel & SPA to miejsce dla Ciebie i twoich pociech

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 950zł/noc /para