Świąteczny Vlogmas – 10 pomysłów na super proste kartki świąteczne

Zrób to sam!

10 pomysłów na super proste kartki świąteczne!

 

Wielu z nas w tym roku spędza dużo czasu w domach, w związku z pandemią. Warto poświęcić go trochę na przygotowanie własnych kartek świątecznych. Czy trzeba mieć do tego specjalny talent plastyczny? Nie! Czy zajmuje to dużo czasu? Nie, kartki przygotujesz błyskawicznie!

Przedstawiamy wam pomysły na bardzo proste i łatwe do zrobienia kartki z ogólnodostępnych materiałów papierniczych. Gwarantujemy przy tym świetną zabawę dla dzieci i dorosłych, podczas wspólnego tworzenia.  

Wszytko czego potrzebujesz do wykonania takich kartek to:

  • kolorowe papiery (najlepiej grubsze, z które złożysz/wytniesz do rozmiaru kartki. Można tez kupić gotowe papiery w rozmiarach kartek w sklepach papierniczych)
  • kolorowe papierowe taśmy klejące
  • naklejki świąteczne (liście, renifery, mikołaje, gwiazdki, choinki – są ogólnie dostępne w sklepach papierniczych i marketach. Oczywiście wszystkie te elementy można wyciąć samemu z kolorowego papieru lub gazet)
  • klej, nożyczki, mazaki, linijka
  • dużo dobrego humoru!

 

Obdarowani takimi własnoręcznie wykonanymi kartkami świątecznymi, na pewno będą wzruszeni niepowtarzalną pamiątką.

Powodzenia w tworzeniu!

Wesołych Świąt!

Śmiech dziecka to dla nas największa nagroda i zarazem informacja, że czują się w naszych progach dobrze. Dlatego stworzyliśmy szereg udogodnień dla najmłodszych Gości naszego hotelu a wiele pakietów wypoczynkowych dostosowujemy tak, aby dzieci zawsze mogły znaleźć coś dla siebie.

Aby poznać wszystkie udogodnienia jakie przygotowaliśmy dla dzieci, koniecznie zajrzyj na podstronę hotel nad morzem dla dzieci, gdzie znajdziesz w kilku prostych krokach informacje, które nie pozostawią wątpliwości, że Tristan Hotel & SPA to miejsce dla Ciebie i twoich pociech

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 999zł/noc /para