Jak dbamy o bezpieczeństwo i higienę w okresie epidemii COVID-19

Nadzwyczajne środki ostrożności w okresie COVID-19

Czyli jak dbamy o bezpieczeństwo naszych Gości i pracowników
 

Z niecierpliwością wyczekujemy dnia, w którym ponownie powitamy Gości w naszym hotelu. Nie próżnujemy jednak w międzyczasie i przygotowujemy nasz hotel do pełnej funkcjonalności. W ślad za perspektywą powrotu do naszej działalności, opracowaliśmy i wdrożyliśmy niezbędne zasady, które mają zapewnić bezpieczeństwo dla Was, naszych szanownych Gości oraz dla naszych pracowników. 

Mając na uwadze zmieniające się rozporządzenia, które nieustannie monitorujemy, będziemy dostosowywali poniższe reguły aby spełnić wszystkie wytyczne. 

1. Przede wszystkim dbamy o to aby nasza działalność była zgodna z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz WHO

2. Nasi pracownicy, nim rozpoczną pracę, zobligowani są do sprawdzenia temperatury ciała, dezynfekcji dłoni oraz używania wyłącznie odzieży roboczej, która na koniec pracy każdorazowo jest prana i dezynfekowana. 

3. Instruujemy nasz personel w jaki sposób mają postępować w poszczególnych działach by zachować maksymalne bezpieczeństwo pracy oraz kontaktu z Gościem, zgodnie z zaleceniami  Ministra Zdrowia. 

4. Wszystkie elementy pokoju będą dezynfekowane. Zasada dotyczy zarówno pokoi jak łazienek. Po zakończonym pobycie pokoje również są dodatkowo dezynfekowane. Ponad to, pokoje nie będą podlegały codziennemu odświeżaniu. Pokój będzie sprzątany po zakończonym pobycie. 

5. Apelujemy do Gości aby realizowali płatność za pobyt w naszym hotelu z góry, przelewem, a w przypadku zamówień na miejscu, prosimy o płatność kartą kredytową. 

6. Hotelowy basen oraz centrum fitness, gdy będzie możliwe uruchomienie, będzie, do odwołania, dostępny wyłącznie dla Gości hotelu. Ponad to, zastrzegamy sobie wprowadzenie w obu miejscach dodatkowych ograniczeń dotyczących limitu przebywających Gości w danym czasie.  Ograniczenia będą podane gdy otrzymamy stosowne zalecenia od GIS

7. Wnętrza hotelu będą systematycznie wietrzone. Przy sprzyjającej pogodzie, metodą tradycyjną a w przypadku pochmurnego nieba, zwiększymy w wybranych godzinach działanie urządzeń powodujących przepływ powietrza wewnątrz hotelu. 

8. We wszystkich przestrzeniach wspólnych dostępne będą środki do dezynfekcji rąk

9. Elementy, z którymi mamy bezpośredni kontakt, jak klamki czy przyciski, będą dodatkowo dezynfekowane przez personel hotelu

Działalność restauracji Kobaltowa

1. Restauracja będzie dostępna wyłącznie dla Gości hotelowych od dnia 08.05 (piątek)

2. Ograniczyliśmy ilość stolików celem zwiększenia odległości pomiędzy nimi

3. Ilość osób przebywających w restauracji jest ograniczona do osób przebywających na terenie hotelu.

4. Zgodnie z zaleceniami, posiłki bufetowe nie są obecnie dostępne. Dostępna będzie skrócona karta menu oraz zestawy śniadaniowe i obiadokolacyjne. 

Działalność kompleksu rekreacyjnego i fitness

1. Sala fitness jest zamknięta do odwołania.

2. Kompleks rekreacyjny Isolda SPA – basen, sauny, grota solna, zostają zamknięte od 08.05 do końca czerwca. 

3. Brak możliwości rezerwowania i wykonywania zabiegów od 08.05 do końca czerwca.

4. Od 08.05 do końca czerwca nie przyjmujemy rezerwacji pakietów SPA (zawierających zabiegi w ofercie) 

Korzystanie z sali zabaw i punktów rozrywki

1. Sala zabaw “Morska Kraina” będzie nieczynna do odwołania

2. Klub Moon Club będzie czynny wyłącznie do potrzeb gry w bilarda, na rezerwację indywidualną

3. Kręgielnia będzie dostępna wyłącznie dla jednej rodziny, przy rezerwacji na konkretną godzinę

Dlaczego warto przyjechać do Kątów Rybackich?

1. Kąty Rybackie to mała wieś położona między morzem a Zalewem Wiślanym. Bliskość natury (opuszczając teren hotelu, od lasu dzieli nas zaledwie parę kroków) sprzyja spacerom, wycieczkom rowerowym i wszelkim aktywnościom zewnętrznym, które wspierają odporność organizmu. Bez obawy nadmiernego kontaktu z drugim człowiekiem

2. W naszej okolicy nie ma zbyt wielu obiektów noclegowych, takich jak hotele, pensjonaty czy ośrodki wypoczynkowe. Jest to gwarancja, ze nawet w wysokim sezonie, nasze plaże nie są zatłoczone, na drogach nie ma korków a idąc chodnikiem, nie mijamy zbyt wielu turystów. 

3. Jesteśmy małym, przytulnym hotelem, który liczy 57 pokoi. Niezależnie od obłożenia, nasi Goście mogą spodziewać się cichej i spokojnej atmosfery

W naszym hotelu dbamy o bezpieczeństwo Gości, dlatego staramy się śledzić wszystkie zmiany w zaleceniach Ministerstwa Zdrowia i konsekwentnie kształcimy naszą załogę o zasadach jakich należy przestrzegać aby wszyscy mogli czuć się u nas bezpiecznie. Sprawdź w sekcji bezpieczny hotel jak dbamy o Twoje zdrowie

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 999zł/noc /para