Mikołajkowa zbiórka dla okolicznych schronisk dla zwierząt

ZOSTAŃ ŚW. MIKOŁAJEM DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT!

 

Ruszmy z kolejną edycją zbiórki dla bezdomnych zwierzaków. W Tristan Hotel & SPA kochamy zwierzaki i od wielu lat wspieramy okoliczne schroniska i azyle dla dzikich zwierząt. Sezon zimowy jest niezwykle trudny dla mieszkańców schronisk. W tym roku wyjątkowo, ze względu na podwyżki cen energii i ogrzewania, oraz z powodu inflacji (wzrosły ceny karmy i leków), schroniska i azyle dla zwierząt są dodatkowo obciążone. Każda pomoc jest na wagę złota.

Do 18 grudnia w Tristan Hotel & SPA przy ulicy Rybackiej 17 w Kątach Rybackich, będziemy prowadzili  zbiórkę na rzecz okolicznych schronisk: Schroniska dla zwierząt OTOZ Animals w Elblągu i Nowodworskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom “Iskierka”.

Zbieramy:
– karmy dla psów i kotów
– karmy specjalistyczne (dla szczeniaków, kociaków, karmy dla psów i kotów seniorów itp.)
– miski
– legowiska dla zwierząt
– zabawki dla zwierząt
– podkłady higieniczne, rękawiczki jednorazowe

Jeśli jesteś naszym Gościem w listopadzie i grudniu, zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce i pozostawienia darów na recepcji. Jeśli mieszkasz w okolicy i chcesz przyłączyć się do zbiórki, również serdecznie zachęcamy!

 

Mikołajkowa zbiórka na schronisko dla bezdomnych zwierząt

Tristan Hotel & SPA to hotel przyjazny zwierzętom, niezależnie od rozmiaru. Do nas możesz przyjechać zarówno z jamnikiem jak i z husky. Sprawdź naszą stronę Hotel Przyjazny Zwierzętom po więcej informacji na temat naszych udogodnień

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 999zł/noc /para