Mikołajkowa zbiórka dla okolicznych schronisk dla zwierząt

ZOSTAŃ ŚW. MIKOŁAJEM DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT!

 

Ruszmy z kolejną edycją zbiórki dla bezdomnych zwierzaków. W Tristan Hotel & SPA kochamy zwierzaki i od wielu lat wspieramy okoliczne schroniska i azyle dla dzikich zwierząt. Sezon zimowy jest niezwykle trudny dla mieszkańców schronisk. W tym roku wyjątkowo, ze względu na podwyżki cen energii i ogrzewania, oraz z powodu inflacji (wzrosły ceny karmy i leków), schroniska i azyle dla zwierząt są dodatkowo obciążone. Każda pomoc jest na wagę złota.

Do 18 grudnia w Tristan Hotel & SPA przy ulicy Rybackiej 17 w Kątach Rybackich, będziemy prowadzili  zbiórkę na rzecz okolicznych schronisk: Schroniska dla zwierząt OTOZ Animals w Elblągu i Nowodworskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom “Iskierka”.

Zbieramy:
– karmy dla psów i kotów
– karmy specjalistyczne (dla szczeniaków, kociaków, karmy dla psów i kotów seniorów itp.)
– miski
– legowiska dla zwierząt
– zabawki dla zwierząt
– podkłady higieniczne, rękawiczki jednorazowe

Jeśli jesteś naszym Gościem w listopadzie i grudniu, zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce i pozostawienia darów na recepcji. Jeśli mieszkasz w okolicy i chcesz przyłączyć się do zbiórki, również serdecznie zachęcamy!

 

Mikołajkowa zbiórka na schronisko dla bezdomnych zwierząt

Tristan Hotel & SPA to hotel przyjazny zwierzętom, niezależnie od rozmiaru. Do nas możesz przyjechać zarówno z jamnikiem jak i z husky. Sprawdź naszą stronę Hotel Przyjazny Zwierzętom po więcej informacji na temat naszych udogodnień

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

animals welcome

Join our newsletter and you will receive all the most interesting offers and promotions straight to your inbox

ANY QUESTIONS?

If the website is missing an offer that would meet your expectations, please contact us. We will be pleased to prepare an offer tailored to your needs!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 950zł/noc /para