Uniwersalny pomysł na prezent dla bliskich – pobyt w rodzinnym hotelu

Kiedy z wystaw w sklepach zaczynają znikać dynie, a w ich miejsce pojawiają się bałwanki i Mikołaje, kiedy w radio słychać pierwsze nuty Last Christmas – to znak, że już za chwilę każdy z nas zacznie zastanawiać się nad prezentami. 

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia są jak na razie zagadką. Mamy jednak nadzieję, że będą tak samo rodzinne i radosne jak wcześniej. Może w tym roku spadnie upragniony przez wszystkich śnieg i będą to święta nie tylko kolorowe od światełek na choinkach, ale także puchato białe? Bardzo na to czekamy! 

A w międzyczasie, chcemy pomóc naszym Gościom w planowaniu prezentów – dlatego stworzyliśmy specjalne pakiety voucherów prezentowych, skomponowane według indywidualnych potrzeb.

Masaż relaksacyjny na zmęczone plecy, romantyczna kolacja we dwoje, a może pobyt kilkudniowy nad morzem? Pomysłów na prezent jest mnóstwo, dlatego pozwól, abyśmy stali się częścią Twoich wyjątkowych chwil. 

Poznaj pełną propozycję pakietów pod TYM ADRESEM

Isolda SPA to wyjątkowe miejsce w naszym hotelu, które łączy relaks z dobrą zabawą. Spragnieni odprężenia z pewnością je znajdą w jednym z naszych gabinetów, korzystając z naszych zabiegów i rytuałów wykonywanych przez wykwalifikowany personel. 

Isolda SPA to również kompleks rekreacyjny, który składa się z dwóch saun (suchej i parowej), groty solnej, basenu wewnętrznego z atrakcjami wodnymi, jacuzzi oraz, otwieranego sezonowo, basenu zewnętrznego. Poznaj lepiej nasze SPA nad morzem

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 950zł/noc /para