Podsumowanie Mikołajkowej Zbiórki dla okolicznych schronisk dla zwierząt

Podsumowanie Mikołajkowej zbiórki dla zwierzaków ze schroniska OTOZ Animals w Elblągu i schroniska Nowodworskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom “Iskierka”.

 
W grudniu 2022 roku zakończyliśmy kolejną edycję Mikołajkowej zbiórki na rzecz bezdomnych zwierzaków. Do schroniska dla psów i kotów OTOZ Animals w Elblągu wyjechało z hotelu ponad 500kg karmy suchej i mokrej, w tym karmy specjalistycznej weterynaryjnej, a do piesków z Nowodworskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom “Iskierka” około 200kg karmy suchej i mokrej.  
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dorzucili swoje puszki i worki karmy i pomogli razem z nami czworonożnym przyjaciołom.
 
Zachęcamy do śledzenia naszego hotelu i wzięcia udziału w kolejnych zbiórkach. 
Bądźcie z nami na bieżąco, żeby dowiedzieć się o kolejnych edycjach zbiórek. 🐾
Całym rokiem możecie też zakupić na recepcji tristanowe maskotki, dochód z których w części przekazywany jest na schroniska i azyle dla dzikich zwierząt z okolicy.
 
Przypominamy, że nasz hotel jest przyjazny zwierzakom, zawsze możecie zabrać ze sobą swojego pupila na urlop w naszym hotelu. Serdecznie zapraszamy z czworonogami.

Tristan Hotel & SPA to hotel przyjazny zwierzętom – do nas możesz zabrać swojego ukochanego pupila na urlop. Nie ma dla nas znaczenia rasa czy wielkość – z przyjemnością ugościmy je wszystkie!

Aby jeszcze bardziej umilić pobyt pupilowi, przygotowaliśmy zestaw powitalny w pokoju, na który składa się między innymi wygodny koc, który pozwoli na położenie się czworonoga obok Ciebie na łóżku. Więcej udogodnień oraz szczegółowe reguły dotyczące pobytu zwierząt znajdziesz w dziale ZWIERZĘTA naszego menu.  

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 950zł/noc /para