Podsumowanie Mikołajkowej Zbiórki dla okolicznych schronisk dla zwierząt

Podsumowanie Mikołajkowej zbiórki dla zwierzaków ze schroniska OTOZ Animals w Elblągu i schroniska Nowodworskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom “Iskierka”.

 
W grudniu 2022 roku zakończyliśmy kolejną edycję Mikołajkowej zbiórki na rzecz bezdomnych zwierzaków. Do schroniska dla psów i kotów OTOZ Animals w Elblągu wyjechało z hotelu ponad 500kg karmy suchej i mokrej, w tym karmy specjalistycznej weterynaryjnej, a do piesków z Nowodworskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom “Iskierka” około 200kg karmy suchej i mokrej.  
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dorzucili swoje puszki i worki karmy i pomogli razem z nami czworonożnym przyjaciołom.
 
Zachęcamy do śledzenia naszego hotelu i wzięcia udziału w kolejnych zbiórkach. 
Bądźcie z nami na bieżąco, żeby dowiedzieć się o kolejnych edycjach zbiórek. 🐾
Całym rokiem możecie też zakupić na recepcji tristanowe maskotki, dochód z których w części przekazywany jest na schroniska i azyle dla dzikich zwierząt z okolicy.
 
Przypominamy, że nasz hotel jest przyjazny zwierzakom, zawsze możecie zabrać ze sobą swojego pupila na urlop w naszym hotelu. Serdecznie zapraszamy z czworonogami.

Tristan Hotel & SPA to hotel przyjazny zwierzętom – do nas możesz zabrać swojego ukochanego pupila na urlop. Nie ma dla nas znaczenia rasa czy wielkość – z przyjemnością ugościmy je wszystkie!

Aby jeszcze bardziej umilić pobyt pupilowi, przygotowaliśmy zestaw powitalny w pokoju, na który składa się między innymi wygodny koc, który pozwoli na położenie się czworonoga obok Ciebie na łóżku. Więcej udogodnień oraz szczegółowe reguły dotyczące pobytu zwierząt znajdziesz w dziale ZWIERZĘTA naszego menu.  

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

animals welcome

Join our newsletter and you will receive all the most interesting offers and promotions straight to your inbox

ANY QUESTIONS?

If the website is missing an offer that would meet your expectations, please contact us. We will be pleased to prepare an offer tailored to your needs!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 999zł/noc /para