Podsumowanie Mikołajkowej Zbiórki dla Schroniska OTOZ Animals w Elblągu

Dzisiaj spod hotelu wyjechały dwa samochody załadowane po brzegi z mikołajkowymi prezentami do schroniska dla bezdomnych psów i kotów OTOZ Animals w Elblągu.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli razem z nami czworonożnym przyjaciołom.

Nie jest to pierwsza i zdecydowanie nie ostatnia tego typu akcja jaką zorganizowaliśmy. Dlatego już teraz zachęcamy do śledzenia naszego hotelu i wzięcia udziału w kolejnych zbiórkach. Pamiętajcie – każdy nawet najdrobniejszy podarunek jest cenny dla zwierzaków. 

Tristan Hotel & SPA to hotel przyjazny zwierzętom – do nas możesz zabrać swojego ukochanego pupila na urlop. Nie ma dla nas znaczenia rasa czy wielkość – z przyjemnością ugościmy je wszystkie!

Aby jeszcze bardziej umilić pobyt pupilowi, przygotowaliśmy zestaw powitalny w pokoju, na który składa się między innymi wygodny koc, który pozwoli na położenie się czworonoga obok Ciebie na łóżku. Więcej udogodnień oraz szczegółowe reguły dotyczące pobytu zwierząt znajdziesz w dziale ZWIERZĘTA naszego menu.  

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 999zł/noc /para