Zimowy tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską

W rok 2020 wkraczamy aktywnie. Na początku stycznia Ewa Chodakowska, najpopularniejsza polska trenerka fitness, z którą ćwiczyć kochają miliony kobiet w kraju, przeprowadziła zimowy tydzień metamorfozy w Tristan Hotel & SPA****

W motywujących do zmiany sylwetki, stylu życia i dbania o zdrowie zajęciach, wzięło udział 65 uczestniczek i 3 uczestników, którzy przybyli z różnych stron Polski i świata.

„Tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską” był naprawdę intensywny: poranna joga, trening nordic walking po lasach Parku Krajobrazowego, grupowe ćwiczenia z samą Ewą Chodakowską, a także morsowanie w Bałtyku dla odważnych. Po intensywnym wysiłku fizycznym uczestnicy mogli odetchnąć w strefie wellness lub zrelaksować zmęczone mięśnie podczas masażu i zabiegów w strefie SPA. 

Metamorfozy uzupełniała zbilansowana dieta i spotkania z dietetyk Martą Kielak. Uczestnicy podczas wykładów mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu żywienia człowieka i dowiedzieć się jaki wpływ ma dieta na ich zdrowie i codzienne życie.

Wyjątkowa lokalizacja hotelu na Mierzei Wiślanej, otoczonej z obu stron wodą, z dala od zgiełku miasta wśród lasów sosnowych, sprzyja aktywnemu wypoczynkowi, a także pozwala zadbać o spokój ducha. Uczestnicy przekonali się, że zima to doskonały czas na taką regenerację. Czekało na nich wiele kilometrów tras pieszych i nordic walking, czyste powietrze bez smogu i orzeźwiająca morska bryza.

W naszym hotelu bardzo istotnym elementem jest kontakt z naturą, aktywny wypoczynek i zdrowy tryb życia oraz lokalne ekologiczne produkty. To na pewno nie ostatnie takie sportowe wydarzenie organizowane na terenie hotelu. Bądźcie z nami na bieżąco!  

Tristan Hotel & SPA to idealne miejsce na polskim wybrzeżu dla aktywnych. Okolice Kątów Rybackich obfitują w trasy rowerowe, konne oraz piesze Nordic Walking.

Na miejscu nie zabraknie również udogodnień zewnętrznych dla aktywnych, jak pełnowymiarowy kort tenisowy. We wnętrzach hotelu mieści się profesjonalne centrum fitness i kręgielnia oraz strefa SPA i wellness. Dowiedz się więcej o naszych ATRAKCJACH.

REZERWUJ ONLINE

Najkorzystniejsza cena

rezerwuj bezpośrednio przez stronę lub skontatuj się z nami

Korzystaj z rabatów

Zapytaj recepcję o rabat w przypadku długiego pobytu lub rezerwacji wielu pokoi 

zwierzęta mile widziane

Dołącz do naszego newslettera a otrzymasz wszystkie najciekawsze oferty i promocje prosto na swoją skrzynkę

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli na stronie brakuje oferty, która spełniałaby Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb!

+48 55 26 72 600
+48 690 609 290
hotel@tristan.com.pl
mini-majowka

od 950zł/noc /para